facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

PFRON: Gala wręczenia nagród w konkursie „OTWARTE DRZWI”

Dodano: 2017-12-06 11:00:13

  

18 grudnia w siedzibie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie organizowanym przez Fundusz na najlepsze prace magisterskie i doktorską, których tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze: zdrowotnym, zawodowym lub społecznym „OTWARTE DRZWI”.

 

Główną ideą konkursu „Otwarte Drzwi” jest zainteresowanie społeczeństwa problematyką niepełnosprawności oraz popularyzacja wiedzy w obszarze wyznaczania kierunków działań na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych.

 

Celem Konkursu jest promowanie nowatorskich, ciekawych i godnych wdrażania rozwiązań służących rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Co roku uczelnie z całej Polski nadsyłają kilkadziesiąt prac, spośród których wybierane są te, które cechują się najlepszym warsztatem metodologicznym i precyzyjnym ujęciem tematu. Istotnym kryterium przy ocenie prac jest również praktyczna użyteczność badań.

 

Gala odbędzie się w centrali ZUS (ul. Szamocka 3,5, 01-748 Warszawa), 18 grudnia 2017 r. o godz. 11.00.

 

Bardzo prosimy o potwierdzenie chęci udziału

Tel. 22 50 55 271

Mail. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Serdecznie zapraszamy

 

źródło: pfron.org.pl

© 1995-2018 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan