twitter facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home Giełda pracy
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Oferty pracy

Ogłoszenie

Nazwa stanowiska
Konsultant Centrum Obsługi Klienta
Opis
Oferujemy:
• Od samego początku możliwość zatrudnienia w ramach Umowy o pracę!
• Dopasuj sobie wymiar czasu pracy, oferujemy pełen etat lub 3⁄4
• Wynagrodzenie gwarantowane - na start 2700 brutto! (2300 zł podstawa + 400 zł gwarantowana premia)
• Po okresie próbnym, wysokość prowizji zależy od wyników Twojej pracy (średnio 1000 brutto miesięcznie!)
• Rzeczywisty rozwój zawodowy - szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz opieka Lidera/Trenera
• Realną szansę na awans (po roku możesz brać udział w rekrutacjach wewnętrznych do innych
działów w firmie)
• Korzystny pakiet benefitów (abonament medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
zniżki na produkty)
• Własne biurko, które możesz zaaranżować tak jak chcesz : )
• Konkursy, w których masz szansę wygrać atrakcyjne nagrody
• Komfortowy Chillout Room dla każdego
• Dogodny dowóz pracowników do Centrali firmy z pętli Górczyn i Junikowo
• Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi, zobacz jak
się u nas pracuje
Utworzono
2018-02-20 18:02:43
Kontakt w sprawie oferty pracy
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje aktualne CV za pomocą linku

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Etat
Cały etat
Czy jest możliwy dowóz pracowników?
tak
Wymagania
Dołączysz do nas, jeśli:
• Jesteś zaangażowany i zmotywowany do pracy oraz chcesz wykorzystać swoją szansę na rozwój
wspólnie z nami : )
• Posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta i interesujesz się nowymi technologiami - będzie to Twoim dodatkowym atutem!
• Masz wykształcenie min. podstawowe
Czas pracy
Praca zmianowa w godzinach 9-21 po 8 godzin
Miejsce pracy
Komputronik S.A. Centrala ul. Wołczyńska 37, 60-003 Poznań
Zakres obowiązków
• Udzielanie Klientom telefonicznych i mailowych informacji dotyczących zamówień, dostępności
towaru itp. w ramach infolinii przychodzącej
• Dosprzedaż produktów i finalizowanie transakcji - za które wypłacimy Ci premię!
• Obsługa livechatu!
Oferta ważna do:
2018-08-20 18:02:43
ODDZIAŁ WIELKOPOLSKI
ul. Wiankowa 3
Poznań
poznan@fazon.pl
* Jeżeli nie jesteś zarejestrowany w naszej bazie osób poszukujących pracy wypełnij ankietę Pobierz ankietę, wypełnij ją i wyślij dołączając swoje CV na adres praca@popon.pl