twitter facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home Giełda pracy
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Oferty pracy

Ogłoszenie

Nazwa stanowiska
Asystent/ka ds administracyjnych
Opis
Top Farms Agro to spółka należąca do grupy kapitałowej Top Farms istniejącej na polskim rynku już ponad 20 lat. Jesteśmy zespołem ludzi, których łączy nie tylko nazwa pracodawcy, ale przede wszystkim pasja do tego czym zajmujemy się na co dzień. Dzięki takiej postawie z sukcesem produkujemy i dostarczamy rolnikom materiał siewny najwyższej jakości.
Utworzono
2018-03-22 15:03:25
Kontakt w sprawie oferty pracy
Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres:

praca.agro@topfarms.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)“.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Etat
Nieokreślony
Czy jest możliwy dowóz pracowników?
nie
Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:
- proaktywności, komunikatywności,
- umiejętności planowania i organizacji,
- znajomości j. angielskiego (w stopniu komunikatywnym),
- bardzo dobrej znajomość obsługi komputera.
Czas pracy
08:00-16:00
Miejsce pracy
Poznań
Zakres obowiązków
Celem stanowiska jest wsparcie w bieżącym funkcjonowaniu centrali spółki poprzez:
- obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- rejestrowanie dokumentów w elektronicznym systemie obiegu dokumentów,
- organizację spotkań biznesowych wewnętrznych i zewnętrznych oraz obsługę gości,
- prowadzenie kalendarza spotkań członków zarządu,
- dbałość o pozytywny wizerunek biura,
- współpracę z innymi działami firmy.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego,
- realizację samodzielnych zadań pod okiem doświadczonych osób,
- niezbędne narzędzia pracy,
- szkolenia i bogaty pakiet benefitów (szkolenia językowe, karnety sportowe, opieka
medyczna, etc.).
Oferta ważna do:
2018-06-22 15:03:25
ODDZIAŁ WIELKOPOLSKI
ul. Wiankowa 3
Poznań
poznan@fazon.pl
* Jeżeli nie jesteś zarejestrowany w naszej bazie osób poszukujących pracy wypełnij ankietę Pobierz ankietę, wypełnij ją i wyślij dołączając swoje CV na adres praca@popon.pl