twitter facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home Giełda pracy
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Oferty pracy

Ogłoszenie

Nazwa stanowiska
Operator Produkcji
Opis
- prosty montaż komponentów sprzętu elektronicznego

- praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym

umowa o pracę tymczasową

data rozpoczęcia pracy: 23.07.2018
Utworzono
2018-07-10 10:07:37
Kontakt w sprawie oferty pracy
POPON
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Etat
Cały etat
Czy jest możliwy dowóz pracowników?
nie
Wymagania
Mile widziane doświadczenie przy montażu, wymaga sprawność manualna
Czas pracy
praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
Miejsce pracy
UMC POLAND Ostaszewo 57B, 87-148 Ostaszewo
Zakres obowiązków

Oferta ważna do:
2018-08-31 10:07:37
ODDZIAŁ MAZOWIECKI
ul. Szpitalna 6
00-031 Warszawa
biuro@popon.pl
* Jeżeli nie jesteś zarejestrowany w naszej bazie osób poszukujących pracy wypełnij ankietę Pobierz ankietę, wypełnij ją i wyślij dołączając swoje CV na adres praca@popon.pl