facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

Lider aktywizacji  Kreator zatrudnienia
2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A
  • Serdecznie zapraszamy na Galę Finałową XII edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017
  • Lodołamacze
  • LODOŁAMACZE 2017
Drukuj

Money.pl: Niepełnosprawni nie poszukują pracy. Jednak tylko 12 proc. boi się stracić rentę

84 proc. osób z niepełnosprawnościami przyznaje wprost, że nie poszukują aktywnie pracy - wynika z badania zrealizowanego dla Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Główne bariery przy podjęciu pracy to niska motywacja oraz stan zdrowia. 12 proc. mówi o pułapce rentowej, czyli obawia się utraty świadczeń po zatrudnieniu.

Drukuj

Łódzki UW: XII edycja Konkursu Lodołamacze 2017

Nagrodę Lodołamacze 2017 wręczono firmom, instytucjom i organizacjom zatrudniającym osoby niepełnosprawne. Wspólna gala dla województw łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego odbyła się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu.

Drukuj

Polskie Radio Lublin: Lodołamacze 2017: poznaj laureatów

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II ze statuetką Super Lodołamacza 2017. Tytuł przyznawany jest instytucjom za wybitne osiągnięcia na rzecz osób niepełnosprawnych.

Drukuj

KUL: KUL laureatem regionalnej edycji konkursu LODOŁAMACZE 2017

18 września 2017 podczas uroczystej gali w Urzędzie Wojewódzkim ogłoszono wyniki konkursu LODOŁAMACZE. Główną nagrodę – statuetkę i tytuł SUPER LODOŁAMACZA 2017 otrzymał nasz Uniwersytet "za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia". Nagrodę odebrał dyrektor KUL CAN dr hab. Bogusław Marek.

Drukuj

Kurier 365: GALA FINAŁOWA XII EDYCJI KONKURSU LODOŁAMACZE 2017

27 września o godzinie 15:00 w Zamku Królewskim odbędzie się "Gala FinałowA XII edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017" pod honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

Drukuj

PFRON: Pracodawca wrażliwy społecznie – Gala Regionalna Konkursu Lodołamacze 2017

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zorganizowała Galę I etapu Konkursu Lodołamacze 2017 dla województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

Drukuj

PFRON: Lodołamacze" 2017 - regionalna Gala Konkursu w Gdańsku

XII edycja konkursu „Lodołamacze" była świetną okazją do uhonorowania działań osób prywatnych oraz instytucji, które swoim działaniem i zachowaniem przełamują i zmieniają uprzedzenia oraz stereotypy związane z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami.

Drukuj

Opoka News: KUL wyróżniony tytułem „Super Lodołamacz 2017”

Katolicki Uniwersytet Lubelski został wyróżniony tytułem „Super Lodołamacz 2017" w XII edycji Konkursu Lodołamacze - dla pracodawców wrażliwych społecznie.

Drukuj

Dziennik Wschodni: Lodołamacze 2017. Oto grono pracodawców wrażliwych społecznie

Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Janowie Lubelskim (I miejsce) w kategorii Zakład Pracy Chronionej, Drukarnia Dako Kozioł i Wspólnicy Sp.J. z Lubartowa (II miejsce) w kategorii Otwarty Rynek, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie Sp. z o.o.(III miejsce) w kategorii Instytucja oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie wyróżniony przez kapitułę tytułem honorowym to nasi laureaci regionalnej tegorocznej edycji konkursu LODOŁAMACZE 2017.

Drukuj

Fotorelacja z Gali Lodołamacze 2017 w Lublinie

18 września 2017 r., Urząd Wojewódzki w Lublinie, ul. Spokojna 4

© 1995-2017 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan