facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

Lider aktywizacji  Kreator zatrudnienia
2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A
  • Serdecznie zapraszamy na Galę Finałową XII edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017
  • Lodołamacze
  • LODOŁAMACZE 2017
Drukuj

Małopolski UW: Lodołamacze wśród Małopolskich firm i osobowości

Angelika Chrapkiewicz-Gądek, Spółdzielnia Socjalna „Równość" w Krakowie, Kopalnia Soli „Wieliczka" S.A. i Krakowskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii to małopolscy laureaci Regionalnego Etapu XII Edycji Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie „Lodołamacze".

Drukuj

PFRON: Zaproszenie na Konferencję

Konferencja naukowa z okazji 5-lecia ratyfikacji przez Polskę Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych.

Drukuj

Lubelski Urząd Wojewódzki: Regionalna gala Lodołamacze 2017

Wojewoda lubelski profesor Przemysław Czarnek wziął udział w regionalnej gali XII edycji konkursu „Lodołamacze 2017". W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim spotkali się uczestnicy konkursu z województw: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Patronatem honorowym wydarzenie objął wojewoda lubelski Przemysław Czarnek.

Drukuj

Radio Via: Jutro Giełda Pracy Dla Niepełnosprawnych

Województwo podkarpackie na tle innych wyróżnia się ilością zakładów aktywności zawodowej i zakładów pracy chronionej. Jest ich u nas zdecydowanie więcej.

Drukuj

Radio Poznań: Lodołamacze dla przyjaciół niepełnosprawnych

W Poznaniu przedstawiciele firm, urzędów i osoby prywatne, które zatrudniają i wspierają niepełnosprawnych, odebrały dziś statuetki Lodołamacza.

Drukuj

PWr nagrodzona za wspieranie osób z niepełnosprawnością

Politechnika Wrocławska została laureatem regionalnego etapu konkursu „Lodołamacze 2017". Nasza uczelnia zwyciężyła w kategorii „Instytucja", została także nagrodzona tytułem honorowym „Super Lodołamacza"

Drukuj

Polskie Radio Rzeszów: Bernadeta Szczypta "Dziennikarzem bez barier". Gratulujemy!

Miło nam poinformować, że nasza koleżanka Bernadeta Szczypta otrzymała tytuł "Dziennikarz bez barier" w ogólnopolskim konkursie Lodołamacze 2017.

Drukuj

Polskie Radio Rzeszów: Podkarpaccy Lodołamacze nagrodzeni

Przedstawiciele Podkarpacia wśród laureatów Lodołamaczy. To Konkurs promujący pracodawców wrażliwych społecznie czyli tych którzy tworzą miejsca pracy dla osób niepełnosprawnych i dbają o nie.

Drukuj

Echo Czerska: Uczestnicy czerskich Warsztatów Terapii Zajęciowej na gali „Lodołamacze 2017"

Uczestnicy WTZ Czersk wzięli udział w uroczystej gali „Lodołamacze 2017", która odbyła się w Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Obecność na tej uroczystości była dla naszych uczestników ogromnym wydarzeniem. Sala kameralna Filharmonii była miejscem, gdzie wybrano wczoraj Lodołamaczy z czterech województw: kujawsko- pomorskiego, pomorskiego, podlaskiego oraz warmińsko- mazurskiego.

Drukuj

Suwałki 24: Lodołamacz 2017 dla ZAZ SOWA w Lipniaku

Zakład Aktywności Zawodowej SOWA w Lipniaku zdobywcą I miejsca w kategorii w „Zakłady pracy chronionej" w Kujawsko-Pomorskiej, Podlaskiej, Pomorskiej, Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej XII Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017. Uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród odbyła się w Gdańsku.

Drukuj

Sopot.pl: Państwowa Galeria Sztuki wśród Lodołamaczy 2017

Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie otrzymała wyróżnienie w kategorii Przyjazne Przestrzenie podczas regionalnej gali konkursu Lodołamacze 2017.

Drukuj

Nasz Wodzisław: Lodołamacze 2017. Sukces wodzisławskiego ZAZ-u w kategorii: Zakład Pracy Chronionej

11 września odbyła się XII Gala Edycji Konkursu "Lodołamacze 2017". 11 edycji, ponad 550 przyznanych tytułów "Lodołamacza" i wręczonych statuetek, ponad 3900 uczestników.

© 1995-2017 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan