facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

Lider aktywizacji  Kreator zatrudnienia
2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A
  • II Kongres Pracodawców Osób Niepełnosprawnych - 23 maja 2017 r. Sejm RP - Stanowisko Pracodawców
  • Lodołamacze
  • Krzysztof Hołowczyc Ambasadorem Konkursu Lodołamacze 2017
Drukuj

Wiadomości24.pl: Konkurs LODOŁAMACZE 2017

W siedzibie Małopolskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Krakowie odbyła inauguracja 12. edycji konkursu LODOŁAMACZE.

Drukuj

TVP Kraków: Trzy nowe kategorie w konkursie "Lodołamacze"

Trzy nowe kategorie wprowadzono w tym roku do 12. edycji konkursu "Lodołamacze": przyjazna przestrzeń, zdrowa firma i dziennikarz bez barier - poinformowano w piątek w Krakowie podczas regionalnej inauguracji konkursu.

Drukuj

Konferencja prasowa Lodołamacze 2017 - Kraków 7 lipca

Zakończyła się właśnie Konferencja Prasowa Lodołamacze 2017- nowa odsłona, która odbyła się w Krakowie.

Drukuj

Pracodawcy RP: Split payment do bardzo zły pomysł

Uszczelnianie systemu podatkowego jest priorytetem rządu nic zatem dziwnego, że sięga po kolejne instrumenty w walce z szarą strefą. Zdaniem Pracodawców RP wprowadzanie tzw. podzielonej płatności podatku Vat, które jest planowane od początku przyszłego roku przyniesie więcej szkody niż pożytku.

Drukuj

Dziennik Zachodni, Nowa Trybuna Opolska, Gazeta Lubuska, Głos Pomorza: Lodołamacze 2017. Zgłoś pracodawców wrażliwych społecznie!

Lodołamacze to ludzie, firmy, instytucje, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Tworząc coraz lepsze warunki pracy i prowadząc dojrzałą politykę personalną stają się symbolem etyki w biznesie i otwarcia na potrzeby osób niepełnosprawnych.

Drukuj

PFRON: Konferencja w Białymstoku - „Konsultacje +”

W dniu 27 czerwca 2017 r. w HOTELU PODLASIE w Białymstoku odbyła się konferencja zorganizowana w ramach projektu „Konsultacje +”. Składa się ona na cykl konferencji regionalnych, podczas których odbędzie się społeczne opiniowanie zmiany ustaw w związku z wejściem w życie programu „Za życiem”.

Drukuj

ZUS ostrzega przed outsourcingiem pracowniczym

ZUS przestrzega firmy przed korzystaniem z outsourcingu pracowniczego. Warto dokładnie przejrzeć umowę przed jej podpisaniem. ZUS zwraca również szczególną uwagę na skutki zawierania tego typu umów.

Drukuj

Nowy druk zaświadczenia o stanie zdrowia dla celów świadczeń z ubezpieczenia społecznego

Zakład Ubezpieczeń Społecznych poinformował o zmianie formularza Zaświadczenia o stanie zdrowia dla celów świadczeń z ubezpieczenia społecznego, które jest wydawane przez lekarza prowadzącego leczenie. Dotychczasowy formularz N-9 zastąpiony został drukiem OL-9.

Drukuj

Do kiedy trzeba wykorzystać zaległy urlop wypoczynkowy

Pracodawca musi wysłać pracownika na urlop najpóźniej do 30 września następnego roku. W innym wypadku naraża się na karę w wysokości nawet 30 tys. zł.

Drukuj

Coraz więcej Polaków zatrudnionych przez agencje pracy. Nieprawidłowości w większości z nich

W 2016 roku pośrednicy znaleźli pracę ponad milionowi Polaków. Za ilością nie idzie jednak jakość. Nieprawidłowości przy zatrudnianiu pracowników wykazano w połowie ze skontrolowanych podmiotów.

Drukuj

„Za życiem” pod lupą. Czy rodzice pójdą do pracy?

Dotacja na założenie firmy, dofinansowanie pensji, telepraca – wachlarz działań Programu „Za życiem”, aktywizujących zawodowo rodziców i opiekunów, jest naprawdę szeroki. Są jednak obawy, że na te propozycje... nie będzie chętnych.

© 1995-2017 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan