facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

Lider aktywizacji  Kreator zatrudnienia
2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A
  • Serdecznie zapraszamy na Galę Finałową XII edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017
  • Lodołamacze
  • LODOŁAMACZE 2017
Drukuj

Stooq: Kornhauser-Duda: niepełnosprawność nie przeszkadza w osiąganiu celów

- Niepełnosprawność nie przeszkadza w osiąganiu sukcesów w życiu społecznym i zawodowym - mówiła w środę podczas gali "Lodołamacze" małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda. Możliwości edukacyjne osób z niepełnosprawnością są szerokie, ale poziom zatrudnienia zbyt niski - oceniła.

Drukuj

Plejada.pl: Agata Duda cała na biało na finałowej gali

Agata Duda pojawiła się w środę na gali finałowej konkursu Lodołamacze 2017. Pierwsza dama RP miała na sobie elegancką białą kreację. Zobacz, jak się prezentowała.

Drukuj

Onet.pl: Agata Duda cała na biało na finałowej gali

Agata Duda pojawiła się w środę na gali finałowej konkursu Lodołamacze 2017. Pierwsza dama RP miała na sobie elegancką białą kreację. Zobacz, jak się prezentowała.

Drukuj

Polskie Radio.pl: Pierwsza Dama na gali konkursu Lodołamacze 2017

Przedsiębiorstwa, instytucje, fundacje, uczelnie i kluby sportowe są laureatami dwunastej edycji konkursu Lodołamacze 2017. Konkurs honoruje firmy i organizacje, które zatrudniają osoby niepełnosprawne, a także przełamują stereotypy i uprzedzenia.

Drukuj

Jastrząb Post: Agata Duda w bieli na gali Lodołamacze

Agata Duda uczestniczyła ostatnio w gali finałowej Lodołamacze 2017. Jest to konkurs dla pracodawców wrażliwych społecznie, którzy do swoich projektów angażują osoby niepełnosprawne. Żona prezydenta objęła honorowy patronat nad konkursem, dlatego też podczas wydarzenia zaprezentowała się w wytwornej kreacji. Podczas swojego przemówienia Agata zwracała uwagę na to, jak ważne jest wzajemne wspieranie się i szacunek dla drugiej osoby.

Drukuj

Radio Wrocław: Lodołamacze 2017 rozdane. Trzy dolnośląskie nagrody

  Przedsiębiorstwa, instytucje, fundacje, uczelnie i kluby sportowe są laureatami dwunastej edycji konkursu, który honoruje firmy i organizacje zatrudniające osoby niepełnosprawne, a także przełamujące stereotypy i uprzedzenia. Honorowy patronat nad konkursem objęła Agata Kornhauser-Duda. Uroczysta gala odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Drukuj

Kiedy zatrudnienie osoby ze szczególnym schorzeniem obniża wysokość wpłaty na PFRON. Adam Hadław, Gazeta Podatkowa

Od lipca 2016 r. radykalnie ograniczono możliwość wykorzystania tzw. ulg we wpłatach na PFRON (do 50% wpłaty, do jakiej zobowiązany jest nabywca w danym miesiącu). Oznacza to, że pracodawcy, którzy podlegają obowiązkowym wpłatom na PFRON z tytułu braku wymaganego 6% wskaźnika zatrudnienia osób niepełnosprawnych, ponoszą obecnie realnie wyższe obciążenia. W związku z tym pracodawcy poszukują innych możliwości obniżenia wysokości wpłat.

Drukuj

Super Polska.pl: Gala Finałowa XII edycji Konkursu Lodołamacze 2017

Umiejętnie i konsekwentnie kruszą Państwo lody obojętności wobec osób z niepełnosprawnościami - mówiła Małżonka Prezydenta RP podczas gali „Lodołamacze" na Zamku Królewskim w Warszawie.

© 1995-2017 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan