facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home PRESSROOM Materiały dla mediów
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

Lider aktywizacji  Kreator zatrudnienia
2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A
Materiały dla mediów
Drukuj

Lodołamacze ruszają w nowej odsłonie – XII edycja na start

11 edycji, ponad 550 przyznanych tytułów „ Lodołamacza” i wręczonych statuetek, ponad 3900 uczestników Konkursu. To bilans ostatnich 11 lat funkcjonowania konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie „Lodołamacze”. W jego rozwój od lat zaangażowanych jest wiele osób, które łączy wspólny cel- przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych.

Drukuj

Zmiana terminu II Kongresu Pracodawców Osób Niepełnosprawnych „Kierunki zmian w systemie rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych”

Szanowni Państwo, Informujemy, że z przyczyn niezależnych od Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, wynikających z ostatnich wydarzeń w Sejmie RP planowany, na dzień 26 stycznia 2017 r. II Kongres Pracodawców Osób Niepełnosprawnych „Kierunki zmian w systemie rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych” odbędzie się w innym terminie.  

Drukuj

II Kongres Pracodawców Osób Niepełnosprawnych „Kierunki zmian w systemie rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych”

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych mają zaszczyt zaprosić na II Kongres Pracodawców Osób Niepełnosprawnych „Kierunki zmian w systemie rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych” 26 stycznia 2017 r. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, ul. Wiejska 4/6/8 , Sala Kolumnowa

Drukuj

AGH nagrodzona „Lodołamaczem”

Miło nam poinformować, że Akademia Górniczo-Hutnicza została nagrodzona w konkursie „Lodołamacze 2016” w kategorii „instytucja”.

© 1995-2017 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan