facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

Lider aktywizacji  Kreator zatrudnienia
2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A
  • Serdecznie zapraszamy na Galę Finałową XII edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017
  • Lodołamacze
  • LODOŁAMACZE 2017
Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
Drukuj

Nasz Biznes: Zostań Lodołamaczem – zgłoszenia do 30 lipca

Jeszcze przez miesiąc pracodawcy mogą składać zgłoszenia do jubileuszowego konkursu „Lodołamacze”. Przed nami etap regionalny.

Drukuj

Efekt zachęty na tzw. starszych pracowników. Artykuł POPON w Gazecie Podatkowej

Jednym z warunków uzyskania refundacji pensji niepełnosprawnego pracownika jest spełnienie tzw. efektu zachęty. Z najnowszej interpretacji Komisji Europejskiej wynika, iż przedsiębiorcy mogą uzyskać efekt zachęty, a co za tym idzie także dofinansowanie do pensji na tych niepełnosprawnych, którzy uzyskali orzeczenie w trakcie zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie. Ale Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych ma w tej kwestii wątpliwości.  

Drukuj

Kontrola pracodawcy osób niepełnosprawnych. Kontrola w zpchr lub byłym zpchr w zakresie: SOD, ZFRON, DEK, INF i innych form wsparcia zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Uczestniczenie w postępowaniu administracyjnym i formułowanie odwołań od decyzji

Zapraszamy na szkolenie Kontrola pracodawcy osób niepełnosprawnych. Kontrola w zpchr lub byłym zpchr w zakresie: SOD, ZFRON, DEK, INF i innych form wsparcia zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Uczestniczenie w postępowaniu administracyjnym i formułowanie odwołań od decyzji organów

Drukuj

POPON zaproszony na III Kongres Osób z Niepełnosprawnościami

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych otrzymała zaproszenia na III Kongres Osób z Niepełnosprawnościami.

Drukuj

Czas podsumowań. Posłowie odpowiadają na pytania POPON

W związku, ze zbliżającymi się wyborami do Sejmu i Senatu RP Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych prezentuje na swoich stronach internetowych wypowiedzi parlamentarzystów, z którymi współpracowaliśmy w mijającej kadencji parlamentu.

Drukuj

Prawidłowe sporządzanie wniosków o dofinansowanie do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych w 2017 r.

Zapraszamy na szkolenie Prawidłowe sporządzanie wniosków o dofinansowanie do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych w 2017 r.

Drukuj

Informator ZUS: jakie świadczenia Ci przysługują?

Skorzystaj ze świadczeń z ZUS , pomocy z PFRON i gminy, uzyskaj dodatkowe uprawnienia pracownicze.

Drukuj

POPON na konferencji dotyczacej projektu zmian ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych na zaproszenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uczestniczy w Konferencji dotyczącej konsultacji społecznych odnoszących się do zmian ustaw wdrażających program kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem".

© 1995-2017 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan