facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home POŚREDNICTWO PRACY
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

Lider aktywizacji  Kreator zatrudnienia
2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Pośrednictwo Pracy dla Osób Niepełnosprawnych

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych świadczy usługi z zakresu pośrednictwa pracy. Są one kierowane do osób niepełnosprawnych z całej Polski.

Pozyskujemy oferty pracy dla osób niepełnosprawnych z różnymi kwalifikacjami i możliwościami wynikającymi z danego schorzenia.

Pracodawcom oferujemy bazę osób niepełnosprawnych poszukujących zatrudnienia. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w obszarze pozyskiwania i zatrudniania osób niepełnosprawnych, jesteśmy partnerem pracodawców we wszystkich fazach realizacji projektu - od analizy potrzeb rekrutacyjnych, po wsparcie we wdrożeniu nowozatrudnionej osoby.

Pracodawco zgłoś wolne miejsce pracy

Wyszukiwarka ogłoszeń

Ostatnio dodane ogłoszenia

Telefoniczna obsługa klienta. Telepraca.

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (znacznym lub umiarkowanym) wysokie umiejętności komunikacyjne/interpersonalne wysoka kultura osobista umiejętności pracy w zespole dobra dykcja i poprawna wymowa motywacja do pracy i uczenia się dyspozycyjności w godzinach 8-15 - możliwość...

Stanowisko pracy w dziale obsługi klienta dla 6 osób

Jesteśmy stabilną firmą z wieloletnim doświadczeniem. O swoich pracowników dbamy, ponieważ to ludzie tworzą obraz firmy. Szukamy osób, którym zależy na stabilnej pracy, pewnym wynagrodzeniu i ciekawym zajęciu w gronie ludzi, którzy lubią swoją pracę. W biznesie kierujemy się...

Kasjer-Sprzedawca

Praca w Gdańsku. Wynagrodzenie: 1600 zł brutto za 3/4 etatu plus premia uznaniowa do 600 zł. Liczba wolnych stanowisk: 1.

Kasjer-Sprzedawca

Praca w Rypinie. Wynagrodzenie: 1500 zł brutto za 3/4 etatu; premia uznaniowa - do 600 zł brutto. Liczba wolnych stanowisk: 1.

Kasjer-Sprzedawca

Praca w Legionowie. Wynagrodzenie: 1650 zł brutto za 3/4 etatu plus premia uznaniowa do 600 zł. Liczba wolnych stanowisk: 1.

Kasjer-Sprzedawca

Praca w Nidzicy. Wynagrodzenie: 1500 zł brutto za 3/4 etatu; premia uznaniowa - do 600 zł brutto. Liczba wolnych stanowisk: 1.

Samodzielny/a księgowa/-y

Praca w Warszawie (Ursus). Wynagrodzenie: 4000-4500 netto. Liczba wolnych stanowisk: 1.
© 1995-2017 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan