facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home POŚREDNICTWO PRACY Aktualności Jesteś niepełnosprawny. Tu znajdziesz pracę!
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Jesteś niepełnosprawny. Tu znajdziesz pracę!

Dodano: 2017-03-13 11:04:55

  

W nietypowym miejscu - bo w murach katowickiej CINiB-y - w poniedziałek odbędzie się wielka giełda pracy dla osób niepełnosprawnych.

 

 

Kilkanaście stoisk, w tym te cieszące się największym zainteresowaniem – stoiska PFRON-u, ZUS -u, Państwowej Inspekcji Pracy oraz powiatowych urzędów pracy. W poniedziałek, przy ul. Bankowej 11 a, czyli w katowickiej bibliotece uczelnianej, w godz. od 10 do 13 obędzie się giełda pracy dla osób niepełnosprawnych.

 

 

NIE TYLKO O PIENIĄDZE TU CHODZI

Giełdę wspólnie z CINiB-ą organizuje Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. - Uruchomiliśmy już Punkty Zatrudnienia Wspomaganego, które pomagają osobom niepełnosprawnym uzyskać zatrudnienie – mówią przedstawiciele organizacji. Tłumaczą, że praca dla osoby np. poruszającej się na wózku inwalidzkim to nie tylko możliwość samodzielnego utrzymania się. - To także możliwość współpracy z osobami zdrowymi, codzienny kontakt z otoczeniem sprawia, że staje się ona wspaniałą i skuteczną formą rehabilitacji zawodowej – mówią organizatorzy giełdy.

 

LOKALNE I KRAJOWE PROPOZYCJE

W CINiB-ie będzie można będzie spotkać się ekspertami, ludźmi sukcesu i doradcami personalnymi oraz aplikować na różne stanowiska już podczas poniedziałkowej giełdy. Swoje ofert przedstawią zarówno firmy działające lokalnie, jak i te o zasięgu krajowym. Będzie można liczyć także na propozycje kursów zawodowych i staży. Wstęp na giełdę jest bezpłatny.

 

Źródło: silesion.pl

© 1995-2019 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan