twitter facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home POŚREDNICTWO PRACY Oferty pracy
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Oferty pracy

Ogłoszenie

Nazwa stanowiska
Magazynier
Opis
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
• Atrakcyjny pakiet benefitów (abonament medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżki na produkty)
• Wynagrodzenie na start 2800 zł brutto, po 3-miesiącach 3100 brutto
• Realną perspektywę na rozwój w dziale lub strukturach firmy
• Gwarantujemy transport z magazynu do Ronda Kaponiera po zakończeniu drugiej zmiany
• Możliwość bycia blisko i poznawania nowoczesnych technologii
• Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi
Utworzono
2018-02-20 18:02:37
Kontakt w sprawie oferty pracy
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje aktualne CV za pomocą linku

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Etat
Cały etat
Czy jest możliwy dowóz pracowników?
tak
Wymagania
• Wykształcenie min. posdtawowe
• Gotowości do pracy w systemie 1 lub 2-zmianowym
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Dobra organizacja czasu pracy
Czas pracy
9-17/ 16-24; praca zmianowa
Miejsce pracy
Komputronik Magazyn Komorniki ul. Kolumba 8, 62-052 Komorniki
Zakres obowiązków
• Przyjmowanie dostaw, wysyłka towaru oraz kompletacja zamówień naszych Klientów
• Obsługa programu magazynowego w zakresie wykonanych operacji magazynowych
• Przeprowadzanie inwentaryzacji okresowych zgodnie z procedurami
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz o bezpieczeństwo powierzonego towaru, aby cały Zespół mógł pracować w komfortowych warunkach
Oferta ważna do:
2018-08-20 18:02:37
ODDZIAŁ WIELKOPOLSKI
ul. Wiankowa 3
Poznań
poznan@fazon.pl
* Jeżeli nie jesteś zarejestrowany w naszej bazie osób poszukujących pracy wypełnij ankietę Pobierz ankietę, wypełnij ją i wyślij dołączając swoje CV na adres praca@popon.pl