facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home PRESSROOM Materiały dla mediów
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A
Materiały dla mediów
Drukuj

Dolnośląsko-opolscy Laureaci Konkursu Lodołamacze 2014

W dniu dzisiejszym w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu wręczono statuetki dla pracodawców, którzy zatrudniają osoby niepełnosprawne. W Konkursie Lodołamacze 2014 wyróżniony pracodawców z regionu dolnośląskiego i opolskiego. Firmy nagrodzono za łamanie stereotypów i otwarcie na problemy osób z niepełnosprawnością w trzech kategoriach: Zatrudnienie Chronione, Otwarty Rynek Pracy oraz Instytucja.

Drukuj

Wielkopolsko-lubuscy Laureaci Konkursu Lodołamacze 2014

W Polsce jest wiele firm, które osiągnęły sukces, a przy tym zatrudniają osoby niepełnosprawne. Konkurs dla pracodawców wrażliwych ma na celu pokazywać firmy, które czynią to najlepiej i jednocześnie promować aktywność zawodową osób niepełnosprawnych.

Drukuj

Śląscy Laureaci Konkursu Lodołamacze 2014

Mówi się o nich lodołamacze, choć nie przełamują lodów a stereotypy. Nagrody w konkursie "Lodołamacze" dla pracodawców, którzy zatrudniają osoby niepełnosprawne, wręczono dzisiaj w Chorzowskim Centrum Kultury.

Drukuj

Podkarpacko-lubelscy Laureaci Konkursu Lodołamacze 2014

Łamią stereotypy i zachęcają do myślenia o osobach niepełnosprawnych, jako bardzo dobrych pracownikach – to Lodołamacze, firmy zatrudniające osoby niepełnosprawne.

Drukuj

Łódzcy Laureaci Konkursu Lodołamacze 2014

Lodołamacze, tak mówi się o tych, którzy przełamują lody niechęci, stereotypy i różnego rodzaju bariery w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Takich właśnie pracodawców nagrodzono w Łodzi, podczas regionalnej gali Konkursu dla pracodawców wrażliwych społecznie, która odbyła się w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym.

Drukuj

Małopolsko-świętokrzyscy Laureaci Konkursu Lodołamacze 2014

W środę poznaliśmy laureatów małopolsko-świętokrzyskiej gali konkursu organizowanego z inicjatywy Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Fundacji Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych. Lodołamacze 2014 wręczone zostały firmom, instytucjom i organizacjom, które zatrudniają osoby niepełnosprawne.

Drukuj

Pomorskie ma już Lodołamaczy

Łamanie stereotypów i barier warto promować. Regionalne rozstrzygnięcia Konkursu Lodołamacze

Drukuj

Informacja prasowa. Kujawsko pomorscy Lodołamacze. Warto łamać bariery. Statuetki Lodołamacze 2014 rozdane

Po raz dziewiąty nagrodzono firmy i instytucje przyjazne pracownikom niepełnosprawnym. W poniedziałek w BWA w Bydgoszczy rozdano regionalne nagrody Lodołamacze 2014.

Drukuj

Teraz niepełnosprawni będą pracować inaczej

Od 10 lipca pracownik mający znaczny i umiarkowany stopień niepełnosprawności będzie pracował 7 godzin dziennie i 35 tygodniowo bez konieczności uzyskiwania zaświadczenia lekarskiego w tej sprawie. To jest zmiana, o której każdy, kto zatrudnia osobę niepełnosprawną ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności powinien pamiętać.

Drukuj

Zastanów się, czy na pewno prowadzisz przedsiębiorstwo? Komisja Europejska może uważać inaczej

Czy to co uważaliśmy, że jest przedsiębiorstwem, jest nim rzeczywiście? Niekoniecznie. Komisja Europejska definiuje zupełnie inaczej „pojedyncze przedsiębiorstwo”. A to może mieć wpływ na funkcjonowanie wszystkich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą i otrzymujących pomoc publiczną. Zmiany wprowadzone przez Komisję Europejską już wkrótce mogą bardzo poważnie skomplikować funkcjonowanie przedsiębiorców.

© 1995-2019 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan