facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home PRESSROOM Materiały dla mediów Sukces medialny Lodołamaczy na starcie tegorocznej kampanii
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Sukces medialny Lodołamaczy na starcie tegorocznej kampanii

Dodano: 2014-06-13 06:35:34

  

Lodołamacze to Konkurs, który od lat cieszy się powodzeniem u pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Otrzymać statuetkę Lodołamacza to prestiż i potwierdzenie sukcesu w zakresie tworzenia odpowiednich warunków pracy dla osób niepełnosprawnych. Już 3 tys. firm, instytucji i organizacji wzięło udział w Konkursie.

 

Logo lodołamaczeW tym roku w promocję Konkursu zaangażowało się szczególnie dużo znanych przedstawicieli świata artystycznego i sportowego – osób niepełnosprawnych i sprawnych. Wśród nich są: Hanna Banaszak, Paweł i Łukasz Golec , Monika Kuszyńska, Alicja Majewska, Adam Nowak, Natalia Partyka, Rafał Wilk, Jacek Wójcicki, Anna Wyszkoni, Zbigniew Zamachowski. W dziewięciu regionach, w których odbywa się Konkurs patronat nad Konkursem przyjęli wojewodowie, marszałkowie, prezydenci miast. Podobnie jak w latach ubiegłych Patronem Honorowym Konkursu jest Małżonka Prezydenta Pani Anna Komorowska. Już na wstępie Kampanii możemy się pochwalić, bardzo dużym zainteresowaniem mediów.

 

W ostatnim miesiącu odbyło się konferencje prasowe otwierające regionalne etapy Konkursu. Poniżej prezentujemy Państwu relacje fotograficzne z konferencji prasowych oraz relacje medialne. Zapraszamy do obejrzenia oraz oczywiście udziału w Konkursie!

 

Formularz zgłoszeniowy prosimy pobrać ze strony www.lodolamacze.info.pl i przesłać do 31 lipca na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Pobierz materiał w formacie PDF

Źródło: www.popon.pl

© 1995-2019 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan