Szanowni Państwo !

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych to największy w Polsce związek zrzeszający i działający na rzecz przedsiębiorców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Swoją działalność prowadzi od 1995 roku. Członkowie POPON to ponad 600 firm, z różnych branż i różnej wielkości, które skutecznie łączą sukces w wymiarze ekonomicznym z ideą odpowiedzialności społecznej.

Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie do grona członków POPON dołączyły następujące firmy:

Klub CWZS Zawisza Bydgoszcz-Stowarzyszenie Lekkoatletyczne zajmuje się prowadzeniem szkolenia sportowego seniorów w indywidualnych dyscyplinach olimpijskich, szkoleniem sportowym dzieci i młodzieży w indywidualnych dyscyplinach sportu objętych Systemem Sportu Młodzieżowego w obszarze współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży.

Dane kontaktowe:
CWZS Zawisza Bydgoszcz – Stowarzyszenie Lekkoatletyczne, Ul. Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz , strona www: www.slzawisza.pl, adres e-mail: slzawisza@op.pl, numer telefonu: 691 017 126, osoba do kontaktu Malwina Stefańska

 

ERA Spółka z o.o. jest jednym z największych przedsiębiorstw usługowych w Polsce. Od ponad 70 lat działa na rynku usług ochrony mienia i utrzymania czystości zatrudniając ponad 4000 pracowników. Posiada w swojej ofercie także prestiżowy Hotel**** Pałac Czarny Las oraz dysponuje siecią parkingów. Potencjał kadrowy i ekonomiczny oraz intensywny rozwój jest rezultatem współpracy z największymi przedsiębiorstwami w Polsce. Jest liderem w Grupie Kapitałowej ERA, w skład której wchodzą spółki zależne ERA+ Sp. z o.o. NOVIA Sp. z o.o. oraz KOMES Ochrona Sp. z o.o. Usługami strategicznymi są koncesjonowane usługi ochrony mienia i osób, projektowanie, montaż i serwis zabezpieczeń technicznych, działania Grup Interwencyjnych, monitoring wizyjny (własne Centrum Monitorowania). ERA to także profesjonalne usługi utrzymywania czystości w obiektach biurowych, handlowo – usługowych, przemysłowych, osiedlach mieszkaniowych oraz serwis terenów zewnętrznych i szeroka gama usług specjalnych. Gwarancją wysokiej jakości usług jest długa lista referencyjna kontrahentów, szereg certyfikatów, prestiżowych nagród i wyróżnień.

Dane kontaktowe:
ERA Spółka z o.o. ul. Katowicka 16B 41-500 Chorzów strona www: www.era.com.pl,  Tel. 32 77 25 500 adres e-mail: era@era.com.pl

 

Witamy serdecznie w naszym gronie!

Wszystkich nowych i wieloletnich członków POPON zapraszamy do wzajemnych kontaktów i wymiany biznesowej

Dla wszystkich, którzy chcą wspierać nasze działania i dołączyć do naszego wpływowego, elitarnego grona przygotowaliśmy specjalną ofertę członkowską.

Kontakt w sprawie członkostwa:
Joanna Jersz Tel. 508 113 203, adres e-mail: organizacja@popon.pl.

POPON to liczne sukcesy, wiarygodność i rozpoznawalność.

ZAPRASZAMY DO CZŁONKOSTWA W POPONSkip to content