Radio Zachód: „Lodołamacze” dla lubuskich podmiotów gospodarczych

Radio Zachód: „Lodołamacze” dla lubuskich podmiotów gospodarczych

Nagroda „Lodołamacze” dla Parku Technologicznego  „Interior” w Nowej Soli od Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Ocenianych było blisko 500 podmiotów. Nowosolski park zwyciężył w kategorii Pracodawca Odpowiedzialny Społecznie – Zrównoważony Rozwój Biznesu. Okazał się najlepszy w makroregionie południowo-zachodniej Polski i będzie reprezentował teraz województwo lubuskie, opolskie, wielkopolskie i dolnośląskie na ogólnopolskim finale. – To dla nas wielkie wyróżnienie, a hasło „Nowa Sól – miasto na społecznej fali” nas do tego zobowiązuje – powiedział Łukasz Rut, dyrektor parku.

Wśród nagrodzonych z woj. lubuskiego są:

W kategorii Zakład Pracy Chronionej drugie miejsce dla Spółdzielni Warta z Gorzowa Wielkopolskiego, a w kategorii Otwarty Rynek pierwsze miejsce i Statuetkę LODOŁAMACZ 2023 otrzymała

spółka Dalej Razem z Zielonej Góry.

W kategorii Instytucja drugie miejsce dla Fundacji JuPi z Nowej Soli, a w kategorii Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa drugie miejsce dla Warsztatów Terapii Zajęciowej FUZJA  Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

W kategorii Przyjazna Przestrzeń – Dostępność Cyfrowa pierwsze miejsce i Statuetkę LODOŁAMACZ 2023 otrzymało Centrum Aktywności Społecznej w Nowej Soli.

autor: Marek Turowski
źródło: https://zachod.plFacebook
LinkedIn
Skip to content