Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w szeregi Organizacji wstąpili nowi członkowie. To dla nas duży sukces, że kolejne firmy przynależą do naszej Organizacji. To potwierdzenie dla naszej dobrej 25-letniej działalności na rzecz pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Nie bez znaczenia dla naszych członków jest zapewne doświadczenie i konsekwencja w działaniu organizacji.

Cieszy nas fakt powiększenia grona członków POPON oraz kolejnych możliwości współpracy jakie powstają przy tej okazji.

 

Agencja ochrony JARHEAD

JARHEAD Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu profesjonalnej ochrony osób, obiektów i mienia. Ponadto firma posiada ogromne doświadczenie z zakresu ochrony imprez masowych w tym także imprez sportowych o podwyższonym stopniu ryzyka.

Zajmujemy się również projektowaniem, montażem oraz konserwacją systemów: kontroli i nadzoru pracy, napadu i włamania, systemu kontroli dostępu, telewizji dozorowej oraz systemów sygnalizacji napadu oraz włamania.

Dodatkowo wychodząc naprzeciw zapotrzebowania rynku firma świadczy usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie.


Testin

Działamy w Polsce i na arenie międzynarodowej. Ciągle się rozwijamy, by tworzyć strony internetowe zgodne z najnowszymi trendami i realizować projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Naszym celem jest projektowanie i wdrażanie wyjątkowych rozwiązań, dzięki którym Twoja marka będzie się wyróżniać na tle konkurencji. Pracę w zespole opieramy na pozytywnej energii i zaufaniu. Angażujemy się w wiele projektów i akcji charytatywnych.


PZU Zdrowie SA

Grupa PZU od kilkunastu lat jest obecna na rynku prywatnej opieki medycznej.
Posiada kompleksową ofertę, która odpowiada na problemy zdrowotne klientów indywidualnych oraz firm:

  •  Zapobiega, by uniknąć zachorowań i wypadków: programy profilaktyczne, strefy zdrowia, akcje szczepień, medycyna pracy, szkolenia z pierwszej pomocy.
  • Pomaga szybciej wrócić do zdrowia w przypadku choroby: wizyty lekarskie, diagnostyka, dofinansowanie do leków, leczenie szpitalne.
  •  Wspiera w najtrudniejszych momentach życia: dedykowana opieka medyczna w przypadku chorób poważnych, leczenie po nieszczęśliwych wypadkach.

Fundacja „Feniks”

Od początku istnienia Fundacji jej głównym celem jest pomoc osobom niepełnosprawnym, chorym, w podeszłym wieku. Pomoc ta polega głównie na opiekowaniu się, myciu i zapewnianiu higieny, zmianie opatrunków, robieniu zakupów itp. Pomoc skierowana jest zarówno do osób samodzielnych jak i leżących, obłożnie chorych.

Prowadzimy również usługi rehabilitacyjne dla osób po wylewach, udarach, ze schorzeniami ortopedycznymi, neurologicznymi itp. oraz usługi fizjoterapii do terapii ultradźwiękowej, laserowej, elektroterapii oraz magnetoterapii.

Nasz personel to poza administracją kilkanaście doświadczonych opiekunek osób starszych oraz pracownicy specjaliści branży transportowej i sprzątającej.


Panta Plast Sp. z o.o.

 Jesteśmy producentem od 1982 roku działającym na rynku polskim i europejskim, mającym ugruntowaną pozycję wśród wytwórców artykułów biurowych, szkolnych i reklamowych. Dzięki bogatemu wzornictwu i kolorystyce, najwyższej jakości i szerokiej gamie wytwarzanych wyrobów jesteśmy w stanie dostosować się do specyficznych wymagań naszych klientów. Duży wolumen zakupów surowcowych u najlepszych światowych producentów, wieloletnia współpraca uprawnia nas do oferowania konkurencyjnych cen rynkowych przy zachowaniu wysokich parametrów jakościowych naszych wyrobów.


MSU GROUP Sp. z o.o.

Działamy na terenie całego kraju, posiadamy oddziały regionalne, a także lokalnych koordynatorów.

Całodobowa ochrona fizyczna
Fizyczna ochrona osób i mienia to szereg działań podejmowanych przez pracowników ochrony mający na celu uniemożliwienie przeniknięcia na teren obiektu osób niepowołanych i dokonania szkód (zabór, zniszczenie) na mieniu lub w stosunku do osób tam przebywających (zagrożenie utratą zdrowia lub życia). Aktywnie współpracujemy z policją i innymi służbami porządkowymi w celu zachowania bezpieczeństwa, ładu i porządku.

Ochrona elektroniczna / monitoring:
Monitoring wizyjny, system antynapadowy, telewizja przemysłowa CCTV, system kontroli dostępu, k, ontrola pracy ochrony (iGuard), monitoring z interwencją, monitoring pożarowy.

Systemy alarmowe
Projektowanie, montaż i konserwacja systemów alarmowych.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, firm i instytucji. Gwarantujemy całodobowe wsparcie techniczne i gwarancję na każdy zakupiony produkt. Projektowanie, montaż i konserwacja systemów alarmowych.Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, firm i instytucji. Gwarantujemy całodobowe wsparcie techniczne i gwarancję na każdy zakupiony produkt.

Cleaning – usługi porządkowe
Zajmujemy się kompleksową obsługą kontrahenta oferując usługi porządkowe na najwyższym poziomie. Organizujemy pracę służb sprzątających od dużych zakładów przemysłowych do małych pomieszczeń biurowych. Dysponujemy wykwalifikowanym, doświadczonym personelem. Używamy tylko markowych, atestowanych środków czystości, co gwarantuje dokładność wykonywanej pracy.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Polonez w Dąbkach
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „POLONEZ” położony jest w urokliwym nadmorskim kurorcie Uzdrowisko Dąbki na trasie Koszalin – Darłowo. Ośrodek dysponuje około 175 miejscami noclegowymi w dwóch dwupiętrowych pawilonach oraz domkach. Dla naszych gości serwujemy smaczne i urozmaicone dania kuchni polskiej.

 


Tartacznictwo-Stolarstwo Ewa Rzepa

Od lat jesteśmy zafascynowani możliwościami, jakie odkrywa przed nami naturalne piękno drewna. Wciąż oczarowuje zapach, faktura, przekrój słoi, plastyczność, która pozwala tworzyć najbardziej wymyślne i funkcjonalne kształty.

Jesteśmy uznaną marką z długoletnią tradycją, doskonale rozpoznawalną na rynku polskim i europejskim. Naszym atutem jest kompletność i wszechstronność. Jesteśmy producentem znakomitej jakości drzwi, schodów, okien oraz mebli. Oferujemy szeroką perspektywę począwszy od selekcji i przygotowania materiału na montażu najmniejszych detali kończąc.