Agenda I edycji Kongresu „Biznes Odpowiedzialny Społecznie”

Agenda I edycji Kongresu „Biznes Odpowiedzialny Społecznie”

Agenda I edycji Kongresu „Biznes Odpowiedzialny Społecznie”

10:00- rejestracja uczestników

10:30 – rozpoczęcie kongresu – Adam Giza TVP

10:45 – Panel 1 CSR w praktyce polskich przedsiębiorstw 

Moderator: Ewa Jastrzębska
Dr nauk ekonomicznych, rzeczniczka etyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ekspertka i trenerka współpracująca z biznesem i samorządami (opracowywanie strategii, prowadzenie partycypacji, szkolenia, badania) w zakresie: społecznej odpowiedzialności, etyki biznesu i zarządzania przez wartości, partycypacji społecznej i planowania strategicznego. Autorka ponad kilkudziesięciu publikacji z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Jurorka konkursu Raporty Zrównoważonego Rozwoju oraz konkursu Pióro odpowiedzialności.

 

 

11:45- przerwa kawowa

12:00 – Panel 2 Społeczna Odpowiedzialność Biznesu w mediach

Moderator : Adam Giza
Dziennikarz TVP. Pełnił rolę gospodarza programu „Wstaje dzień” w TVP Info. Od października 2019 roku gospodarz programu „O tym się mówi”w TVP Info.
W okresie pandemii COVID-19 roku prowadzący program „Koronawirus Poradnik” w TVP Info, TVP1 oraz TVP Polonia. Za szereg programów o walce z COVID 19 oraz promowanie postawy prozdrowotnej został nagrodzony 1. nagrodą w plebiscycie „Medyczny Dziennikarz Roku 2020”. Nagrodę przyznało „Stowarzyszenie Dziennikarzy dla Zdrowia”.

 

 

13:00 – Lunch

13:30 – Panel 3 Zatrudniam bo warto, pracuję bo warto. Porozmawiajmy o zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością

Moderator: Krzysztof Kosiński
Wiceprezes Zarządu POPON, prawnik, wieloletni dyrektor i zastępca dyrektora Biura Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych. Praktyk, wykorzystujący 15-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie tworzenia i stosowania prawa we wspieraniu firm zatrudniających osoby niepełnosprawne.

 

 

 

14:30 – spotkania networkingowe – stoiska wystawiennicze

15:00 – zakończenie

 Facebook
LinkedIn
Skip to content