Bydgoszcz.- Twoje Miasto. Kto otrzymał tytuł Lodołamacze 2015?

Bydgoszcz.- Twoje Miasto. Kto otrzymał tytuł Lodołamacze 2015?

W poniedziałek (14.09) poznaliśmy regionalnych laureatów konkursu Lodołamacze 2015. W tym roku konkurs odbywa się po raz 10.

Lodołamacze to ludzie, firmy, instytucje, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Konkurs skierowany jest do tych przedsiębiorców, którzy maja świadomość, że prowadzenie odpowiedzialnego biznesu nie tylko przynosi korzyść ich firmom, ale wiedza, jak duże znaczenie w procesie rehabilitacji i integracji pełno- i niepełnosprawnych ma praca. Z roku na rok rośnie liczba firm biorących udział w konkursie. Jego organizatorem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Konkurs składa się z dwóch etapów: regionalnego i centralnego. Zwycięzcy w poszczególnych regionach automatycznie biorą udział w rozstrzygnięciu na szczeblu krajowym.

W tegorocznej edycji Kapituła Konkursu na etapie regionalnym wyróżniła m.in. Drozapol-Profil SA z Bydgoszczy (II miejsce w kategorii: otwarty rynek), Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy (II miejsce w kategorii: instytucja) oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy (Super Lodołamacz 2015).

W gali wręczenia wyróżnień uczestniczyła zastępca prezydenta miasta Iwona Waszkiewicz. Regionalnym patronem honorowym konkursu był prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

Zobacz zdjęcia

(AS)

Źródło: UM BydgoszczFacebook
LinkedIn
Skip to content