Dołącz do Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych i skorzystaj z unikalnych benefitów!

Dołącz do Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych i skorzystaj z unikalnych benefitów!

Szanowni Przedsiębiorcy,

Mamy przyjemność poinformować, że dla naszych członków oraz wszystkich zainteresowanych pracodawców przygotowaliśmy wyjątkowy prezent w postaci bezpłatnego ebooka. To niezwykła okazja, by poszerzyć swoją wiedzę na temat istotnych kwestii dotyczących zatrudniania osób niepełnosprawnych.

 

Darmowy ebook – Wybierz, co Cię interesuje!

Dla członków Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych przygotowaliśmy prezent w postaci bezpłatnego ebooka. Do wyboru macie poradnik dotyczący dodatkowego urlopu dla pracodawców z OzN lub czasu pracy osób z niepełnosprawnościami. To prawdziwe kompendium wiedzy, zawierające zarówno teorię, jak i liczne praktyczne przykłady, odzwierciedlające aktualny stan prawny.

Zachęcamy do skorzystania z tej unikalnej okazji, która pozwoli Wam lepiej zrozumieć i efektywnie zarządzać aspektami zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Dzięki naszemu ebookowi znajdziecie w jednym miejscu niezbędne informacje, które pomogą dostosować Waszą firmę do aktualnych wymogów i oczekiwań.

 

Prezent także dla uczestników badania!

Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przedsiębiorców zaangażowanych w sprawy zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami. Dlatego prezent (bezpłatny ebook) nie jest ograniczony tylko do naszych członków. Pracodawcy, którzy wzięli udział w badaniu dotyczącym potrzeb pracodawców osób niepełnosprawnych, również mogą otrzymać ten wartościowy materiał.

 

Jak otrzymać swój bezpłatny ebook?

Osoby zainteresowane otrzymaniem prezentu prosimy o kontakt z Dyrektorem ds. Członkowskich, Panią Joanną Jersz pod numerem telefonu 508 113 203. To wystarczy, aby zdobyć dostęp do cennych informacji, które mogą znacząco wpłynąć na rozwój Waszej firmy i budowanie inkluzywnego środowiska pracy.

Dołączcie do Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych i skorzystajcie z bogactwa wiedzy oraz wsparcia, które oferujemy. Razem twórzmy przestrzeń, gdzie każdy pracownik ma szansę rozkwitnąć, a przedsiębiorstwo osiąga sukces oparty na wartościach i inkluzji.

Do zobaczenia w gronie naszych Partnerów!Facebook
LinkedIn
Skip to content