Gazeta Lubliniecka: „Śląsk” na gali „Lodołamacze 2021”

Gazeta Lubliniecka: „Śląsk” na gali „Lodołamacze 2021”

7 października na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu „Lodołamacze 2021”, nad którą honorowy patronat objęła pierwsza dama, Agata Kornhauser-Duda. Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” wzbogacił wydarzenie koncertem okolicznościowym.

Konkurs „Lodołamacze 2021” organizowany jest przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych. Laureaci „Lodołamaczy” to fi rmy, instytucje i organizacje przełamujące stereotypy i uprzedzenia; przedsiębiorstwa, które dały szansę swoim pracownikom na pracę i rozwój.

Podczas wczorajszej gali tytuł „Lodołamacza 2021” został przyznany w kategoriach: Zatrudnienie Chronione, Rehabilitacja Społeczno- Zawodowa, Otwarty Rynek Pracy, Instytucja, Przyjazna Przestrzeń, Zdrowa Firma i Dziennikarz bez Barier.

– Galę na Zamku Królewskim w Warszawie prowadziła Beata Chmielowska-Olech, a oprócz Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” dla laureatów i gości wystąpiły także Urszula Dudziak i Stanisława Celińska. To był prawdziwy zaszczyt móc wystąpić dla laureatów konkursu. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w działaniach – podkreśla Agnieszka Kukuła, rzeczniczka „Śląska”. (as)

autor: ADAM ŚWIERCZYŃSKI
źródło: https://gazetalubliniecka.plFacebook
LinkedIn
Skip to content