Gazeta Starachowicka: „Potrzebni w pracy” – wspieraj miejsca pracy osób z niepełnosprawnościami

Gazeta Starachowicka: „Potrzebni w pracy” – wspieraj miejsca pracy osób z niepełnosprawnościami

Rusza akcja Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych wspierająca miejsca pracy osób niepełnosprawnych. Każdy zakup usługi, produktu wytwarzanego przez osoby z niepełnosprawnością może pomóc przetrwać lockdown.

Osoby niepełnosprawne mimo różnych ograniczeń w swoją pracę wkładają całe serce. Dla wielu z nich praca jest swoistą rehabilitacją. Obecnie wiele się mówi o wpływie pandemii koronawirusa na rynek pracy. W tym czasie wiele osób z niepełnosprawnościami straciło zatrudnienie. Brak pracy wiąże się z bezsilnością, brakiem akceptacji i przygnębieniem.

Już pojawiają się sygnały o poważnych problemach polskich przedsiębiorców, utracie płynności finansowej i groźbie likwidacji działalności. Szczególnie dotyczy to małych i średnich firm zatrudniających osoby niepełnosprawne. Możemy temu wspólnie zapobiec .

Akcja Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych wspiera miejsca pracy osób niepełnosprawnych. Działanie to ma pomóc zachować miejsca pracy i wesprzeć osoby niepełnosprawne i ich rodziny.

Jak przyłączyć się do akcji:

  • kupuj świadomie – wybieraj pracodawców, którzy zatrudniają osoby niepełnosprawne
  • wejdź na stronę www.popon.pl i zapoznaj się z wykazem firm zatrudniających osoby niepełnosprawne.
  • polub stronę POPON news na Twitterze i POPON na Facebooku, gdzie będą umieszczane informacje o produktach i usługach wytwarzanych przez osoby niepełnosprawne.
  • pobierz grafikę promującą akcję. Wstaw ją na swoich mediach społecznościowych.

https://popon.pl/tarcza-popon-wsparcie-zatrudnienia-osob-niepelnosprawnych/

https://twitter.com/POPON_news

https://www.facebook.com/POPON/

 

źródło: http://starachowicka.plFacebook
LinkedIn
Skip to content