Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Fundacja Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych Fazon i Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zapraszają na Giełdę Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami, która odbędzie się 23 stycznia 2024 r w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Poznaniu.

Ideą przewodnią Giełdy Pracy jest promocja najbardziej przedsiębiorczych firm tworzących nowe miejsca pracy osobom z niepełnosprawnościami oraz udzielenie im kompleksowej pomocy w znalezieniu najlepszych pracowników, a także promowanie aktywności osób z niepełnosprawnościami. Dla osób z niepełnosprawnością jest to szansa na znalezienie pracy, porozmawianie z naszym doradcą zawodowym i włączenie do rynku pracy. Podczas Giełdy Pracy będzie można również skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.

Dla Pracodawców jest to doskonała okazja, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz zebrać ciekawe informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy. Szukającym pracy Giełda umożliwi poznanie najbardziej aktualnych informacji o firmach i ich planach związanych z zatrudnieniem.

źródło: https://radiopoznan.fm/Facebook
LinkedIn
Skip to content