Głos Powiatu 24: Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM uhonorowane podczas Regionalnej Gali XV Edycji LODOŁAMACZY

Głos Powiatu 24: Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM uhonorowane podczas Regionalnej Gali XV Edycji LODOŁAMACZY

W czwartek, 24 września br. w Teatrze Korez w Katowicach odbyła się uroczysta Regionalna Gala XV Edycji LODOŁAMACZY. W kategorii Instytucja II miejsce i srebrny medal otrzymało Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM!

LODOŁAMACZE 2020
Już od 15 lat Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, przyznaje  prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze.

Konkurs pokazuje – dzięki szczegółowym kategoriom – jak szeroki zakres może mieć społeczna odpowiedzialność. Laureaci Konkursu reprezentują najwyższe standardy w obszarze wrażliwości na potrzeby osób z niepełnosprawnością. Optymizmem napawa fakt istnienia tylu wspaniałych firm otwartych na zrozumienie niepełnosprawności.

W ciągu 14 lat trwania Konkursu wzięło w nim udział ponad 5000 firm. Kapituły Konkursu przyznały 1380 nagród oraz 166 wyróżnień. Na temat Kampanii Lodołamacze powstało ponad 4500 publikacji w mediach ogólnopolskich, regionalnych i marketingowych. Konkurs

Lodołamacze odbywa się pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP, Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM uhonorowane podczas regionalnej gali
Uroczysta gala konkursu Lodołamacze 2020 Regionu dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego, śląskiego odbyła się w czwartek, 24 września br. w Teatrze Korez w Katowicach.

W kategorii Instytucja II miejsce i srebrny medal otrzymało Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM z siedzibą w Brzegu przy ul. 1-go Maja 2!

Nagrodę odebrał Prezes Stowarzyszenia Chorych na SM Robert Hejman
Wyróżnienie podczas tak prestiżowej gali to z pewnością docenienie doświadczenia, fachowości, tradycji, osiąganych sukcesów, ale przede wszystkim wrażliwości społecznej, która przekłada się na poczucie bycia potrzebnym przez osoby niepełnosprawne, które cechują Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM i ich pracowników.

Galę w katowickim Teatrze Korez poprowadziła Beata Tomanek – dziennikarka Polskiego Radia Katowice, a wieczór uświetniła swoim występem Iga Kozacka – wokalistka, autorka muzyki i tekstów.

Redakcja Głos Powiatu 24 pragnie złożyć ogromne gratulacje wszystkim pracownikom Brzeskiego Stowarzyszenia Chorych na SM i życzyć dalszego rozwoju i sukcesów!

autor: Tomasz Kubiak
źródło: https://glospowiatu24.plFacebook
LinkedIn
Skip to content