Gmina Paczków: Lodołamacze 2021

Gmina Paczków: Lodołamacze 2021

W dniu 16 września 2021 r. w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim Burmistrz Gminy Paczków Pan Artur Rolka, Przewodniczący Rady Miejskiej w Paczkowie Pan Wiesław Barabasz oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Paczkowie Pan Gwidon Gulanowski uczestniczyli w Gali Regionalnej XVI edycji Konkursu Lodołamacze 2021.

Konkurs ma na celu uhonorowanie wrażliwych pracodawców zatrudniających i wspierających osoby z niepełnosprawnością, osoby oraz instytucje, które swoim działaniem wspierają te środowisko, dziennikarzy, którzy poruszają w swoich programach problematykę związaną z niepełnosprawnością, osoby, które dostosowują obiekty, przestrzeń publiczną do potrzeb tej grupy społecznej.

Kapitała konkursu Regionu dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego i śląskiego przyznała Urzędowi Miejskiemu w Paczkowie wyróżnienie w kategorii PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ za dostosowanie obiektu przy ul. Kościelnej 24 w Paczkowie poprzez przystosowanie projektowania uniwersalnego oraz najlepszych rozwiązań urbanistycznych i architektonicznych w zakresie dostosowania budynków i przestrzeni do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Bardzo cieszymy się i jesteśmy dumni, że nasze działania w zakresie usług społecznych dla osób starszych oraz dla osób z niepełnosprawnościami zostały zauważone i docenione.

 

źródło: https://paczkow.pl/2914/Facebook
LinkedIn
Skip to content