Gmina Żukowo: Lodołamacze 2020 – ruszyła Jubileuszowa Edycja Kampanii Społecznej

Gmina Żukowo: Lodołamacze 2020 – ruszyła Jubileuszowa Edycja Kampanii Społecznej

Zapraszamy firmy z gminy Żukowo do zgłaszania swojego udziału w 15. Jubileuszowej Edycji Kampanii Społecznej Lodołamacze 2020.

Przystąpienie do konkursu to nie tylko wyróżnik wrażliwości i solidarności społecznej, ale też elastyczności w działaniu i nowoczesnego podejścia do polityki zatrudnienia, bowiem troska o drugiego człowieka jest jedną z najwyższych wartości.

Zgłoszenia do tytułu „Lodołamacze 2020” można przesyłać do 15 sierpnia 2020 r. w następujących kategoriach:

  • Zatrudnienie Chronione
  • Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa
  • Otwarty Rynek Pracy
  • Instytucja
  • Przyjazna przestrzeń
  • Zdrowa Firma
  • Dziennikarz bez barier

Kategoria specjalna:

  • Super Lodołamacz
  • Lodołam Specjalny

Startować można się we wszystkich kategoriach poprzez wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie internetowej www.lodolamacze.info.pl

Forma konkursu ma za zadanie uhonorować i docenić pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne, ale nie tylko. Laureaci Konkursu reprezentują najwyższe standardy w obszarze wrażliwości na potrzeby osób z niepełnosprawnością.

Konkurs podzielony został na dwa etapy: regionalny – wyłaniający laureatów w poszczególnych rejonach kraju oraz centralny – w którym finaliści zmierzą się w walce o laur Lodołamaczy 2020.

We wrześniu będą miały miejsce 4 regionalne rozstrzygnięcia Konkursu. Prestiżową nagrodą Lodołamacza 2020 zostaną wyróżniane firmy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 8 października 2020 r. w Zamku Królewskim w Warszawie.

Prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie od 15 lat przyznawane są przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

W ciągu 14 lat trwania Konkursu wzięło w nim udział ponad 5000 firm. Kapituły Konkursu przyznały 1380 nagród oraz 166 wyróżnień. Na temat Kampanii Lodołamacze powstało ponad 4500 publikacji w mediach ogólnopolskich, regionalnych i marketingowych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.lodolamacze.info.pl

Kontakt w sprawie Konkursu: tel. 22 620 32 02; e-mail: lodolamacze@popon.pl; biuro@popon.pl

Kontakt dla mediów: Anna Węgrzynowicz tel.: 508 113 203, e-mail: rzecznik@popon.pl; a.wegrzynowicz@popon.pl

 

źródło: https://www.zukowo.plFacebook
LinkedIn
Skip to content