II edycja Forum Zdrowie Pracownika: PRZEZ DOBROSTAN DO CELU

II edycja Forum Zdrowie Pracownika: PRZEZ DOBROSTAN DO CELU

8 kwietnia 2019

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Wybrzeże Kościuszkowskie 20

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW: www.zdrowiepracownika.pl

 

 

 

Coraz więcej pracodawców wie, że pracownik: w dobrej kondycji fizycznej, zadowolony ze swojej pracy, który realizuje się także w życiu prywatnym – to gwarancja większego zaangażowania, lepszej wydajności i mniejszej absencji.

 

Podczas II edycji Forum będziemy przekonywać, że holistyczne podejście do zdrowia pracowników jest dla firm najbardziej opłacalne i realnie przekłada się na wyniki.

 

O tym jak skutecznie wdrażać w organizacji pro-zdrowotne rozwiązania, dowiedzą się Państwo podczas II edycji Forum Zdrowie Pracownika, której towarzyszyć będzie hasło PRZEZ DOBROSTAN DO CELU.

 

Udział w wydarzeniu dla menedżerów, dyrektorów HR, BHP, osób zarządzających zespołami i właścicieli firm jest bezpłatny.

 

Wśród Partnerów, których będzie można posłuchać podczas prelekcji i spotkać w strefie wystawienniczej II edycji Forum są: Feel it, Dailyfruits, Funk International Polska Sp. z o.o., Ringier Axel Springer, Saltus Ubezpieczenia, Care Solutions, Studenckie Koło Naukowe Medycyny Stylu Życia WUM, Inwestor w Kapitał ludzki, Grand Prix Catering, Well.hr i inni.

 

Nie zapominajmy także o inspiracji… Podczas II edycji Forum zainspirują:

 

  • Kinga Baranowska – polską himalaistka, która poprowadzi prelekcję: Siła, odwaga, ZDROWIE – czyli o tym, co ważne w drodze na szczyt. #tobedziedobraprelekcja
  • Ekspert ze świata nauki – dr n. med. Daniel Śliż – specjalista medycyny stylu życia.

 

 

Warto tu być i poznać najlepsze rozwiązania pro-zdrowotne dostępne na rynku.

 

Zapraszam,

Karolina Skowrońska-Słowikowska

menedżer projektu

Więcej informacji na: zdrowiepracownika.pl

Śledź nas w Social Media: https://www.facebook.com/zdrowiepracownika/Facebook
LinkedIn
Skip to content