JastrzabPost: Michał Szpak na imprezie zniknął w cieniu siostry. Marlena pokazała klasę w najlepszym wydaniu

JastrzabPost: Michał Szpak na imprezie zniknął w cieniu siostry. Marlena pokazała klasę w najlepszym wydaniu

Michał Szpak i Marlena Szpak zaśpiewali podczas gali finałowej konkursu Lodołamacze. Rodzeństwo pokazało, że nie tylko talent do muzyki, ale także świetne wyczucie stylu. Jak się zaprezentowali?

Michał Szpak w 2011 roku przyszedł na casting do programu X-Factor. Chociaż talent show nie wygrał, otworzyło mu ono drzwi do wielkiej kariery. Muzyk w kolejnych latach pojawił się m.in. na Eurowizji 2016 z piosenką Color Of Your Life, gdzie zajął ósme miejsce w punktacji ogólnej, w tym trzecie u widzów.

MICHAŁ SZPAK I MARLENA SZPAK ZAŚPIEWALI E PIÙ TI PENSO
Michał nie jest jednak jedyną muzycznie utalentowaną osobą w jego rodzinie. Talent wokalny ma również jego siostra, Marlena Szpak, która jest magistrem muzyki. W czwartek zaśpiewała w duecie ze swoim bratem na warszawskich salonach, a ich występ oczarował wszystkich zgromadzonych.

Rodzeństwo, podczas gali finałowej konkursu Lodołamacze, wykonało piosenkę E Più Ti Penso, utwór pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmu Dawno temu w Ameryce. Kawałek ten zdobył popularność w 2015 roku, kiedy wykonali go Andrea Bocelli i Ariana Grande.

 

Zobacz cały artykuł
Źródło: https://jastrzabpost.pl/Facebook
LinkedIn
Skip to content