Sprzedawca, kasjer, pracownik biurowy, pracownik sprzątający, pracownik magazynu, pracownik ochrony

Umowa o pracę
Kujawsko-pomorskie
Opublikowano 9 miesięcy temu

Pośrednictwo Pracy FAZON

Dla naszych pracodawców

szukamy pracowników na podane stanowiska

Cechy oferty pracy

Kontakt w sprawie oferty pracytel 52 348 63 19; 52 348 63 83 email bydgoszcz@fazon.pl
Preferowana forma kontaktubezpośrednio osoba niepełnosprawna
Oddział FAZONul. Hetmańska 38 Bydgoszcz BYDGOSZCZ@fazon.pl, tel. 52 348 63 19, 52 348 63 83
Zakres obowiązkówzależny od stanowiska pracy
Wymaganiazależny od stanowiska pracy
Miejsce pracyBydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Grudziądz , powiat toruński
Czas pracywg ustaleń pracodawcy 1 , 2 lub 3 zmiany zależne od stanowiska
Liczba wolnych miejsc:kilkanaście
Etat1/2 ,3/4 lubcały etat
Czy jest możliwy dowóz pracowników?nie
Oferta ważna do:23.12.2021
Możliwość telepracy:nie
Dodatkowe informacjeorzeczenie o stopniu niepełbosprawości, obecnie nie bycie zatrudnionym,