Kolejne ułatwienia dla przedsiębiorców jeszcze w tym roku

Kolejne ułatwienia dla przedsiębiorców jeszcze w tym roku

W procedowaniu są kolejne przepisy dotyczące przedsiębiorców w ramach pakietu przyjazne prawo, które powinny zostać przyjęte i wejść w życie jeszcze w tej kadencji parlamentu. Dołożymy wszelkich starań, aby prace nad tymi projektami zakończyły się przed wyborami jesiennymi, zgoda polityczna na nie jest, więc myślę, że wejdą w życie – mówiła podczas spotkania z przedsiębiorcami minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

Minister przedstawiła efekty wprowadzonych dotychczas zmian w prawie dla przedsiębiorców w ramach „Konstytucji biznesu”.

Według minister jednym z najchętniej wybieranych przez przedsiębiorców nowych rozwiązań jest tzw. ulga na start.

Jak zapowiedziała Emilewicz podczas spotkania, w procedowaniu są kolejne przepisy dotyczące przedsiębiorców w ramach pakietu przyjazne prawo.

Minister uczestniczyła w spotkaniu z przedsiębiorcami, zorganizowanym w ramach drugiej edycji cyklu „Prawo do Przedsiębiorczości” w Krakowie. „Droga przedsiębiorcy jest drogą, która jest coraz częściej wybierana i to nas cieszy” – podkreśliła Emilewicz.

Od zeszłego roku w Polsce znacznie więcej nowych firm powstaje, niż się zamyka – mówiła podczas spotkania z przedsiębiorcami minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz

Czytaj cały artykuł

Autor: PAP/AT

Źródło: pulsHR.pl



Facebook
LinkedIn
Skip to content