Kolejny sukces i kolejna wygrana Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Usług Pralniczych w Wodzisławiu Śląskim

Kolejny sukces i kolejna wygrana Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Usług Pralniczych w Wodzisławiu Śląskim

Wodzisław Śląski: Tym razem II miejsce i srebrna statuetka w kategorii Zatrudnienie Chronione Dolnośląskiej, Lubuskiej, Opolskiej i Śląskiej edycji Lodołamaczy 2018. Wodzisławski zakład został uhonorowany już piąty raz.

W środę 5 września 2018 r. we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala, podczas której zaprezentowano laureatów dolnośląskiej, lubuskiej, opolskiej i śląskiej edycji Lodołamaczy w kilku kategoriach: Zatrudnienie Chronione, Otwarty Rynek Pracy, Instytucja, Przyjazna Przestrzeń, Zdrowa Firma oraz Dziennikarz bez Barier. Od 13 lat Polska Organizacja pracodawców Osób Niepełnosprawnych nagradza pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne i podejmujących różne inicjatywy. „Lodołamacze” są przyznawane osobom prywatnym, firmom i organizacjom, które angażują się w pomoc i wsparcie osób niepełnosprawnych. – Biorąc pod uwagę, że zostaliśmy docenieni spośród tylu zakładów z czterech województw, to dla nas wielkie wyróżnienie. Potwierdza to tylko, że kierunek, który obrał zakład jest właściwy i zapewne jeszcze bardziej aktywuje nas do dalszych działań. Wielkie podziękowania dla Kapituły Konkursu Lodołamacze za to wyróżnienie świadczące o dobrej pracy na rzecz niepełnosprawnych oraz dla moich pracowników za ich codzienną postawę i zaangażowanie w pracę, które przyczyniło się do tego sukcesu – mówi Dezyderiusz Szwagrzak dyrektor zakładu.

LAUREACI

Kategoria Zakład Pracy Chronionej

I miejsce i Statuetkę LODOŁAMACZ 2018 Szprotawski Zakład Aktywności Zawodowej ze Szprotawy

II miejsce i srebrny medal Zakład Aktywności Zawodowej Zakład Usług Pralniczych z Wodzisławia Śląskiego

III miejsce i brązowy medal Bytomskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej z Bytomia

Wyróżnienie:

Firma Społeczna Siedlisko prowadzona przez Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Siedlisko” ze Staniszcza Wielkiego

Galeria zdjęć

Autor: Materiał nadesłany, redakcja@naszwodzislaw.com

Źródło: naszwodzislaw.comFacebook
LinkedIn
Skip to content