Lodołamacze na start! Rusza IX edycja Konkursu dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne

Lodołamacze na start! Rusza IX edycja Konkursu dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne

Lodolamacze_2014_POPON

POPON_lodolamacze_foto

Lodołamacze na start!
Rusza IX edycja Konkursu dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne.

 

W ramach Kampanii na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której twórcą jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych organizuje IX edycję Konkursu Lodołamacze 2014.

 

Celem Konkursu jest nagrodzenie tych firm, które wyróżniają się szczególnym zaangażowaniem w problematykę zatrudniania osób niepełnosprawnych. Lodołamacz to firma, która przełamuje stereotypy i uprzedzenia oraz integruje osoby niepełnosprawne, a także wyróżnia się ciągłym podnoszeniem standardów miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych.

 

Do udziału w Konkursie zapraszamy wszystkich pracodawców: firmy, instytucje, organizacje – bez względu na reprezentowaną branżę i wielkość.

 

Konkurs rozpoczyna się 16 kwietnia. Na formularze zgłoszeniowe czekamy do 15 sierpnia br. Najpierw odbędą się etapy regionalne zakończone uroczystymi galami w 9 miastach kraju. Na początku września będzie miało miejsce podsumowanie Konkursu w Krakowie. Na uroczystej Gali Ogólnopolskiej, 8 października w Zamku Królewskim w Warszawie, wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy dotarli do etapu ogólnopolskiego.

W konkursie pracodawcy mogą startować w trzech kategoriach: Zakład Pracy Chronionej, Otwarty Rynek oraz Instytucja. Niezależna Kapituła nominuje do nagrody Lodołamacza Specjalnego i Super Lodołamacza.

logo_PFRON

Projekt „LODOŁAMACZE” dofinansowany jest ze środków PFRON w ramach realizacji zadań zleconych zgodnie z art. 36 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnychFacebook
LinkedIn
Skip to content