Magazyn VIP wraca do Konkursu Lodołamacze i relacjonuje jak firmy pokonują bariery

Magazyn VIP wraca do Konkursu Lodołamacze i relacjonuje jak firmy pokonują bariery

Wspólnie pokonujemy bariery

Paprocki&Brzozowski

W trakcie uroczystości odbył się pokaz kreacji duetu Paprocki&Brzozowski

Agata-Kornhauser-DudaCo ich wyróżnia Doświadczenie, fachowość, tradycja, osiągnięty sukces, ale przede wszystkich wrażliwość społeczna, która przekłada się na odpowiedzialne zatrudnianie osób niepełnosprawnych. To cechy, które posiadają laureaci X edycji konkursu Lodołamacze.

Gala wręczenia statuetek i medali Lodołamaczy odbyła się 29 września na Zamku Królewskim w Warszawie. Otrzymały je firmy i instytucje z całego kraju. Lodołamaczem Specjalnym uhonorowano Irenę Santor, od lat wspierająca utalentowane wokalnie osoby niepełnosprawne. Super Lodołamacz trafił do Związku Harcerstwa Polskiego.

– Podczas dzisiejszej jubileuszowej edycji konkursu możemy śmiało powiedzieć, że słowo „lodołamacz” nabrało nowego, jeszcze bardziej pozytywnego i ciepłego znaczenia – rozpoczynając uroczystość, powiedział Jan Zając, prezes zarządu Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, jednego z organizatorów konkursu. -Lodołamacz – osoba, firma czy instytucja – to wzór do naśladowania i przewodnik po etycznym i wrażliwym społecznie biznesie. Lodołamacz to pracodawca, który angażuje się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Dzisiaj z dumą mówię, że mamy w Polsce całą armię Lodołamaczy, która zmienia postrzeganie osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Znajdują oni w osobach niepełnosprawnych partnerów w biznesie, a w szczególności dobrych i zaangażowanych pracowników.

Uroczystość poprowadziła Monika Zamachowska. Gali towarzyszyła część artystyczna: pokaz mody modelem z niepełnosprawnością, które prezentowały kreacje duetu Paprocki&Brzozowski, występ pianisty, kompozytora i wokalisty Kacpra Fułka, kwartetu Obsession oraz Alicji Węgorzewskiej.

Lodołamacz to pracodawca, który angażuje się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Dzisiaj z dumą mówię, że mamy w Polsce całą armię Lodołamaczy, która zmienia postrzeganie osób niepełnosprawnych na rynku pracy.

Zbigniew-Zamachowski,-Joanna-Brodziki-Olga-Bończyk Irena_Santor


Facebook
LinkedIn
Skip to content