Medexpress: Ruszyła XII edycja Konkursu Lodołamacze 2017 w nowej odsłonie

Medexpress: Ruszyła XII edycja Konkursu Lodołamacze 2017 w nowej odsłonie

Konkurs dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie „Lodołamacze” 2017 zyskał nową strukturę i nowe zasady. Zgłoszenia do konkursu można składać do 15 sierpnia.

11 edycji, ponad 550 przyznanych tytułów „Lodołamacza” i wręczonych statuetek, ponad 3900 uczestników Konkursu „Lodołamacze”. W jego rozwój od lat zaangażowanych jest wiele osób, które łączy wspólny cel – przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych.

Statuetka przyznawana jest co roku pracodawcom, instytucjom i organizacjom tworzącym odpowiednie warunki pracy dla osób niepełnosprawnych. Kapituły Konkursu nagrodziły firmy otwarte na zatrudnianie osób niepełnosprawnych, pracodawców wyjątkowych, zaangażowanych i promujących niepełnosprawnych pracowników.

Tegoroczna, XII edycja Konkursu Lodołamacze 2017 zyskała nową strukturę i nowe zasady.

Pracodawcy powalczą jak co roku o tytuł Lodołamacza 2017 w kategoriach: Zatrudnienie Chronione, Otwarty Rynek Pracy, Instytucja. Niezależne kapituły wyłonią również laureatów dwóch nagród dodatkowych: Super Lodołamacz dla przedsiębiorcy, instytucji lub zakładu oraz Lodołamacz Specjalny dla osoby o wybitnych dokonaniach na rzecz osób niepełnosprawnych.

Lodołamacze w nowej odsłonie zostały wzbogacone o trzy nowe kategorie: Przyjazna przestrzeń, Zdrowa Firma, Dziennikarz bez barier.

Kapituła konkursu nominuje kandydatów do tytułu Lodołamacza w poszczególnych kategoriach i rozstrzygnie konkurs w głosowaniu. Jednocześnie kandydaci mogą zgłaszać się we wszystkich kategoriach poprzez wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego, który znajdującego się na stronie internetowej www.lodolamacze.info.pl.

Źródło: medexpress.plFacebook
LinkedIn
Skip to content