MRPiPS: Konferencje regionalne o tarczy antykryzysowej

2020--Tarcza-antykryzysowa

MRPiPS: Konferencje regionalne o tarczy antykryzysowej

W poniedziałek 1 czerwca kierownictwo Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej rozpoczęło cykl wyjazdów regionalnych. Szefowa resortu Marlena Maląg oraz jej zastępcy spotkają się i będą rozmawiać m.in. z przedsiębiorcami, którzy otrzymali wsparcie w ramach tarczy antykryzysowej.

Punktem wyjścia do spotkań w regionie jest podsumowanie realizacji wsparcia z tarczy antykryzysowej. W najbliższy poniedziałek z firmami, które otrzymały wsparcie z poszczególnych instrumentów tarczy, spotkają się minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg oraz wiceministrowie: Stanisław Szwed, Alina Nowak oraz Anna Schmidt-Rodziewicz.

Minister Marlena Maląg odwiedzi Wielkopolskę, wiceminister Stanisław Szwed – Śląsk, Alina Nowak – Opolszczyznę, a Anna Schmidt-Rodziewicz uda się z wizytą na Podkarpacie.

– Podczas cyklu spotkań podsumujemy realizację wsparcia z tarczy antykryzysowej w poszczególnych województwach, a także porozmawiamy z przedstawicielami firm na temat pomocy, jaką otrzymują, oraz bieżącej sytuacji i potrzeb przedsiębiorców. Spotkamy się również z wojewodami. Chcemy bliżej przyjrzeć się sytuacji w regionach – zapowiada minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg.

 

źródło: https://www.gov.pl/

 Facebook
LinkedIn
Skip to content