Muzeum AK: Nagrody „Lodołamacze 2022” rozdane – wśród laureatów Muzeum AK!

Muzeum AK: Nagrody „Lodołamacze 2022” rozdane – wśród laureatów Muzeum AK!

W poniedziałek 26 września w siedzibie Muzeum AK przy ul Wita Stwosza 12 odbyła się Regionalna Gala 17. edycji Konkursu „Lodołamacze” 2022. W trakcie uroczystości nagrodzeni zostali m.in. pracodawcy zatrudniający osoby z niepełnosprawnością. W gronie laureatów znalazła się także nasza instytucja!

Miło nam poinformować, że Kapituła Konkursu Regionu lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego, podlaskiego przyznała Muzeum Armii Krajowej w Krakowie pierwsze miejsce w kategorii „PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ”  za „przystosowanie projektowania uniwersalnego oraz najlepszych rozwiązań urbanistycznych i architektonicznych w zakresie dostosowywania budynków i przestrzeni do potrzeb osób z niepełnosprawnością”.  Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie.

Więcej na temat udogodnień dla osób ze szczególnymi potrzebami można znaleźć w zakładce „Dostępność”.

Poniżej kilka fotografii z tej wyjątkowej uroczystości, w trakcie której wystąpili uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia im. Majora Hieronima Henryka Baranowskiego w Zespole Szkół i Placówek przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie.

 

źródło: https://muzeum-ak.pl/Facebook
LinkedIn
Skip to content