Odpowiadamy na pytania prawne firm – dyżur eksperta POPON

Odpowiadamy na pytania prawne firm – dyżur eksperta POPON

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych uruchomiła telefoniczny, bezpłatny dyżur prawnika – eksperta z zakresu prawa pracy i zatrudniania osób niepełnosprawnych.
Dyżur przeznaczony jest dla firm, które zatrudniają osoby niepełnosprawne lub interesują się problematyką zatrudniania osób niepełnosprawnych.

Dyżur odbywa się w każdy poniedziałek między godziną 10.00 a 14.00.

Zapraszamy wszystkich pracodawców do kontaktu.
Poniedziałek, 9 stycznia 2012 r., godz. 10.00-14.00
nr tel. 22 620 32 02 wew. 106

Na Państwa pytania będzie odpowiadał Mateusz Brząkowski – doradca prawny w Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, prawnik, ekspert z zakresu prawa pracy i zatrudniania osób niepełnosprawnych oraz Elżbieta Sadło, prawnik, ekspert w zakresie prawa pracy i zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

***

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych to największy w Polsce związek zrzeszający pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne.

POPON od 16 lat działa na rzecz pracodawców. Podstawą naszej pracy jest profesjonalizm i skuteczność. Stale rozwijamy się i doskonalimy nasze usługi, by pracodawcy, którzy nam zaufali, mogli osiągać sukcesy. Lobbujemy, wyjaśniamy, interweniujemy, by codzienna działalność firm była prostsza. Nasi Członkowie mogą liczyć na wsparcie doradców prawnych, kursy, szkolenia, seminaria i codzienne serwisy informacyjne. Mają też dostęp do najlepszego portalu prawno-ekonomicznego www.ekspertpopon.pl.

Kontakt:
Anna Skupień, rzecznik POPON
Tel: 502 198 977
E-mail: rzecznik@popon.pl