PFRON: „Lodołamacze 2020” – gala finałowa w Warszawie

PFRON: „Lodołamacze 2020” – gala finałowa w Warszawie

Wczoraj, 8 października br., na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się gala finałowa konkursu „Lodołamacze 2020”, którego organizatorem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Celem konkursu, który przyświeca od 15 lat jego organizatorom, jest uhonorowanie i docenienie pracodawców, instytucji oraz organizacji wyróżniających się wyjątkową wrażliwością społeczną na potrzeby innych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż wśród nagrodzonych znajdują się dwie instytucje z Kujaw i Pomorza.
W Kategorii Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa trzecie miejsce i Statuetkę „Lodołamacza 2020” otrzymał Zakład Aktywności Zawodowej w Tucholi, który został utworzony w 2012 r. ZAZ świadczy różnego rodzaju usługi, m.in. gastronomiczne, porządkowe, krawieckie czy pralnicze. Poza tym, w swojej ofercie, posiada centrum szkoleniowo-konferencyjne i plac zabaw dla dzieci.
Natomiast w Kategorii Przyjazna Przestrzeń wyróżnienie otrzymało nowo powstałe Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku koło Nakła nad Notecią. Centrum powstało w budynku byłej szkoły i od samego początku wzbudza zachwyt. Otrzymało także wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” w kategorii „Integracja międzypokoleniowa i opieka  społeczna”.

Laureatom z naszego województwa serdecznie gratulujemy!Facebook
LinkedIn
Skip to content