PFRON: Nowa odsłona konkursu Lodołamacze

PFRON: Nowa odsłona konkursu Lodołamacze

7 lipca 2017 r. z inicjatywy Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych przy współpracy z Małopolskim Oddziałem PFRON, odbyła się konferencja prasowa pn. „Lodołamacze 2017 – nowa odsłona”.

W spotkaniu, które odbyło się w siedzibie PFRON w Krakowie uczestniczyli m.in. Piotr Ćwik – Wojewoda Małopolski, Marta Mordarska – Dyrektor Oddziału Małopolskiego PFRON, Jan Zając – Prezes POPON, przedstawiciele różnych środowisk zaangażowanych w rehabilitację społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych oraz ubiegłoroczni Laureaci konkursu.

Lodołamacze w nowej odsłonie z rozszerzoną formułą zostały wzbogacone o trzy nowe kategorie: Przyjazna Przestrzeń, Zdrowa Firma oraz Dziennikarz bez barier. Jak co roku pracodawcy będą mogli walczyć w kategoriach: Zatrudnienie Chronione, Otwarty Rynek Pracy i Instytucja. Kategorie specjalne to: Super Lodołamacz i Lodołam Specjalny. Do 15 sierpnia kandydaci mogą zgłaszać się we wszystkich kategoriach poprzez wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego który znajdującego się na stronie internetowej www.lodolamacze.info.pl .

Projekt „Lodołamacze” dofinansowany jest ze środków PFRON.

od lewej: Marta Mordarska – Dyrektor Oddziału Małopolskiego PFRON, Piotr Ćwik – Wojewoda Małopolski, Jan Zając – Prezes POPON, Anna Węgrzynowicz – Rzecznik Prasowy POPON

Źródło: pfron.org.plFacebook
LinkedIn
Skip to content