Polskie Radio Rzeszów: Dziś Gala Finałowa Konkursu Lodołamacze

Polskie Radio Rzeszów: Dziś Gala Finałowa Konkursu Lodołamacze

W Zamku Królewskim w Warszawie dziś Gala Finałowa XVIII Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie Lodołamacze 2023.

Wybrani zostaną najlepsi z najlepszych: firmy, instytucje, organizacje oraz osoby działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Do ścisłego finału z naszego regionu, a dokładniej z czterech: województw lubelskiego, małopolskiego, podlaskiego i podkarpackiego zakwalifikowały się cztery podmioty.

W kategorii „Rehabilitacja społeczno-zawodowa” jest to Zakład Aktywności Zawodowej w Rzeszowie prowadzony przez Polski Związek Organizatorów Zakładów Aktywności Zawodowej i Warsztatów Terapii Zajęciowej. W kategorii „Otwarty rynek” nasz region reprezentuje Wojewódzki Zespół Specjalistyczny w Rzeszowie. W kategorii najlepsza instytucja – Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Firma ML SYSTEM Spółka Akcyjna z Zaczernia jest reprezentantem kategorii zdrowa firma, a Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie  kategorii przyjazna przestrzeń.

Konkurs organizują Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych. Początek gali o 15:00.

Tekst: Bernadeta Szczypta
Źródło: https://radio.rzeszow.pl/Facebook
LinkedIn
Skip to content