RDC: Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami w Domu Otwartym w Warszawie

RDC: Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami w Domu Otwartym w Warszawie

Znajdź swoją ścieżkę zawodową i otwórz nowe możliwości! Już 30 stycznia br. W Domu Otwartym przy ul. Radzymińskiej 123 w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami. Organizatorem tego innowacyjnego spotkania jest Fundacja Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych Fazon we współpracy z Polską Organizacją Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Partnerem Strategicznym tego wydarzenia jest Dom Otwarty.
Giełda Pracy to nie tylko okazja do znalezienia wymarzonego zatrudnienia, ale także platforma, gdzie osoby z niepełnosprawnościami oraz pracodawcy mogą budować korzystne relacje i wspólnie tworzyć inkluzywny rynek pracy.
Podczas wydarzenia kilkanaście renomowanych firm przedstawi swoje różnorodne oferty zatrudnienia. Ponadto, uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad udzielanych przez ekspertów z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oraz dowiedzieć się o Funduszach Europejskich od konsultantów z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, skonsultować się z doradcami zawodowymi, uzyskać pomoc w przygotowaniu CV czy Listu Motywacyjnego.
Artur Świercz- Pełnomocnik Zarządu Województwa Mazowieckiego ds. Osób Niepełnosprawnych przedstawi projekty Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej w kontekście osób z niepełnosprawnościami oraz ich aktywizacji zawodowej. Podczas trwania wydarzenia wygłoszona zostanie także prelekcja na temat dostępności w biznesie.
Ideą przewodnią Giełdy Pracy jest promocja przedsiębiorczych firm, aktywne tworzenie miejsc pracy dla osób z niepełnosprawnościami oraz udzielenie wsparcia w znalezieniu najlepszych pracowników. Dla osób z niepełnosprawnościami jest to wyjątkowa szansa na zdobycie pracy, rozmowę z doświadczonym doradcą zawodowym i aktywne uczestnictwo w życiu zawodowym.
Pracodawcy, biorąc udział w Giełdzie, mają okazję nie tylko zaprezentować swoje oferty pracy, lecz również zbadać, jak ich firma jest postrzegana na rynku zatrudnienia. To doskonała możliwość pozyskania cennych informacji i nawiązania kontaktów z potencjalnymi kandydatami.
Partnerem strategicznym wydarzenia jest Dom Otwarty, który jest w pełni dostępnym domem kultury na warszawskim Targówku. Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami to miejsce, gdzie spotykają się potrzeby pracodawców i umiejętności osób z niepełnosprawnościami. Nie przegap okazji, dołącz do nas 30 stycznia 2024 r. w Domu Otwartym i zainicjuj nowy etap swojej kariery zawodowej!

Znajdź pracę, która spełni Twoje oczekiwania!

źródło:  https://www.rdc.pl/Facebook
LinkedIn
Skip to content