WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE I ODBIERZ NAGRODĘ !

WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE I ODBIERZ NAGRODĘ !

Szanowni Pracodawcy,

zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie corocznej ankiety, której celem jest zebranie cennych informacji dotyczących badania potrzeb pracodawców osób z niepełnosprawnościami.

Dane zgromadzone w wyniku tej ankiety posłużą do opracowania raportu zbiorczego, który będzie wykorzystywany jako kluczowy wyznacznik dla działań Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Dlaczego warto wziąć udział:

  1. Reprezentacja Interesów: Zbierane informacje będą stanowiły podstawę do podejmowania decyzji i podejmowania działań na rzecz reprezentowania skutecznych interesów pracodawców osób z niepełnosprawnościami.
  2. Wspólne Działania: Razem możemy działać efektywniej. Wasze opinie i sugestie są nieocenione dla naszej organizacji, a zebrane dane pomogą nam lepiej zrozumieć potrzeby pracodawców osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy.

Prosimy o wypełnienie ankiety do dnia 5 lutego 2024 r. klikając w poniższy link: https://forms.gle/QizW9XzoiLKHc6FT7

Państwa zaangażowanie w nasze wspólne przedsięwzięcia zawsze było nieocenione, a zebrane informacje pozwolą nam kontynuować naszą misję wspierania pracodawców osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy.

Dla uczestników ankiety przygotowaliśmy 2 prezenty w postaci poradników dla pracodawców przedstawiających uprawnienia pracowników z niepełnosprawnością.  Do wyboru są następujące poradniki:

  • Osoby niepełnosprawne na podstawie przepisów prawa legitymują się szczególnymi uprawnieniami dotyczącymi czasu pracy, więcej na ten temat w poradniku „Czas pracy osób niepełnosprawnych”
  • Kiedy i ile dni urlopu przysługuje pracownikowi z orzeczeniem o niepełnosprawności?, więcej na ten temat w poradniku „Dodatkowy urlop wypoczynkowy”

Aby odebrać poradnik, wypełnij ankietę ! Wysyłka poradnika nastąpi po 14.02.2024

Dziękujemy za Państwa dotychczasowe zaangażowanie i współpracę. Liczymy na Państwa udział w tej ważnej inicjatywie.Facebook
LinkedIn
Skip to content