Weź udział w Konferencji „Dostępność na serio!” Zapisy do 2 września!

Weź udział w Konferencji „Dostępność na serio!” Zapisy do 2 września!

Fundacja Szansa dla Niewidomych zaprasza do udziału w Konferencji „Dostępność na serio”, która odbędzie się 15 września 2022 roku w Warszawie w godzinach od 10.00 do 14.00. Zapisy na wydarzenie trwają do 2 września bieżącego roku.

Wydarzenie odbędzie się w ramach 30. rocznicy powstania Fundacji i 20. edycji Międzynarodowej Konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND. Konferencja „Dostępność na serio” odbędzie się pierwszego dnia Konferencji REHA. W wydarzeniu swój udział jako eksperci zadeklarowali: Danuta Kończyk z Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, Jarosław Bogucki z Fundacji Integracja, Elżbieta Oleksiak reprezentująca Polski Związek Niewidomych, Piotr Kopyciński z Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Justyna Rogowska z Uniwersytetu Gdańskiego, Natalia Wasilewska i Ewa Miszczak-przedstawicielki Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego, Krzysztof Kosiński z Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, Katarzyna Heba-szefowa Kancelarii Adwokackiej Katarzyna Heba, Anna Drabarz reprezentująca Polskie Forum Osób z Niepełnosprawnościami, Sławosz Marcisz z Urzędu Miasta Katowice, Adrian Furman z Grupy AF, Janusz Mirowski i Adam Kablarczyk -przedstawiciele firmy Altix Sp. z.o.o. oraz Wojciech Maj -szef centrum szkoleniowego Medison. Podczas Konferencji „Dostępność na serio” odbędą się dwa panele:

– ”Dostępność architektoniczna”, który poprowadzi doktor inżynier architekt Maciej Kłopotowski

– „Dostępność informacji”, którym pokieruje Janusz Mirowski.

Przedstawiciele oraz Beneficjenci Fundacji Szansa dla Niewidomych zapraszają do udziału w wydarzeniu w charakterze uczestnika bądź eksperta. To będzie doskonała okazja od rozmowy o dostępności.

Formularz rejestracyjny nieodzowny do udziału w Konferencji dostępny jest tutaj.

Więcej informacji tutaj.Facebook
LinkedIn
Skip to content