WITAMY NOWYCH CZŁONKÓW POPON

WITAMY NOWYCH CZŁONKÓW POPON

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych to największy w Polsce związek zrzeszający i działający na rzecz przedsiębiorców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Swoją działalność prowadzi od 1995 roku.  Członkowie POPON to ponad 600 firm, z różnych branż i różnej wielkości, które skutecznie łączą sukces w wymiarze ekonomicznym z ideą odpowiedzialności społecznej.

Firma Alpaline sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi outsourcingu w obszarze utrzymania czystości obiektów i terenów zielonych, a także w zakresie ochrony osób i mienia. Wykonuje również drobne prace remontowo-budowlane. Alpaline posiada niezbędny sprzęt do wykonywania tego typu usług, oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Dane kontaktowe:
Alpaline Sp. z o.o. ul. Połonińska 8, 35-082 Rzeszów,
tel.: 693 779 120, e-mail: kontakt@alpaline.pl

 

Dingo Sp. z o.o – producent akcesoriów zoologicznych. Firma Dingo została założona w 1977 przez Elżbietę i Waldemara Rutkowskich. Oferuje akcesoria dla psów i kotów oraz ich właścicieli. W asortymencie  firmy znajdują się wysokiej jakości obroże, smycze, szelki, zabawki, jak i wszelkie inne akcesoria dla pupili i ich właścicieli.

Dane kontaktowe:
Siedziba firmy ul. Ołowiana 22 85 – 461 Bydgoszcz, Zakład produkcyjny: ul. T. Kościuszki 27b 85 – 079 Bydgoszcz,
tel. +48 52 372 26 07, e-mail: dingo@dingo.com.pl

 

Witamy serdecznie w naszym gronie!

Wszystkich nowych i wieloletnich członków POPON zapraszamy do wzajemnych kontaktów i wymiany biznesowej

Dla wszystkich, którzy chcą wspierać nasze działania i dołączyć do naszego wpływowego, elitarnego grona przygotowaliśmy specjalną ofertę członkowską.

Kontakt w sprawie członkostwa:
Joanna Jersz Tel. 508 113 203, adres e-mail: organizacja@popon.pl.

POPON to liczne sukcesy, wiarygodność i rozpoznawalność.

ZAPRASZAMY DO CZŁONKOSTWA W POPONFacebook
LinkedIn
Skip to content