WITAMY NOWYCH CZŁONKÓW POPON

WITAMY NOWYCH CZŁONKÓW POPON

Szanowni Państwo !

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych to największy w Polsce związek zrzeszający i działający na rzecz przedsiębiorców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Swoją działalność prowadzi od 1995 roku.  Członkowie POPON to ponad 600 firm, z różnych branż i różnej wielkości, które skutecznie łączą sukces w wymiarze ekonomicznym z ideą odpowiedzialności społecznej.

Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie do grona członków POPON dołączyły następujące firmy:

HUNTERS  – firma działa na rynku od 1990 r. Ta mała rodzinna firma rozwinęła się do rozmiarów umożliwiających zatrudnienie coraz większej liczby pracowników, doposażenie w nowoczesny sprzęt, a przede wszystkim zaoferowanie wyspecjalizowanych usług w kolejnych miastach. Priorytetami HUNTERS od początku istnienia była jakość i profesjonalizm. Dzięki nim zdobyliśmy zaufanie klientów, którym cieszymy się po dziś dzień. Główną specjalizacją HUNTERS jest świadczenie profesjonalnych usług ochroniarskich. Oferujemy stacjonarną ochronę osób i mienia na terenie należącym do przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Dodatkowo realizujemy montaż i serwis kamer telewizji przemysłowej. W zależności od indywidualnych oczekiwań, może być to dopełnieniem ochrony fizycznej lub odrębną usługą. Realizujemy także projekty oraz wykonawstwo systemów alarmowych. Jako specjaliści w dziedzinie ochrony, każdą instalację przygotowujemy bezpośrednio pod specyfikę danego obiektu, z uwzględnieniem różnego rodzaju zagrożeń.

Dane kontaktowe:
Hunters Siedziba – ul. Bukowska 114, 62-065 Grodzisk Wlkp. Telefon 61 644 40 00 e-mail: biuro@hunters.pl

 

TWINSTAR Sp.z o. o. (jeszcze do niedawna Twinstar Arkadiusz Jakubowski) to franczyzobiorca McDonald’s. Firma posiada 8 restauracji w Gdańsku i w Sopocie. Pracując dzisiaj w organizacji trudno wyobrazić sobie, że nie pracują w niej osoby z niepełnosprawnością. Ma to w naszych restauracjach bardzo duże znaczenie i skłania do głębokiej refleksji. Globalnie patrząc akceptacja szeroko pojętej różnorodności wśród pracowników jest kluczowym elementem w budowaniu bezpiecznego świata, w którym różnice nie będą generować konfliktów.

 

Dane kontaktowe:
TWINSTAR Sp. z o. o.  Ul. Grunwaldzka 527, 80-320 Gdańsk,  Telefon: 883-846-488, e-mail: wioleta.kozlowska@twinstar.pl

 

Witamy serdecznie w naszym gronie!

Wszystkich nowych i wieloletnich członków POPON zapraszamy do wzajemnych kontaktów i wymiany biznesowej

Dla wszystkich, którzy chcą wspierać nasze działania i dołączyć do naszego wpływowego, elitarnego grona przygotowaliśmy specjalną ofertę członkowską.

Kontakt w sprawie członkostwa:
Joanna Jersz Tel. 508 113 203, adres e-mail: organizacja@popon.pl.

POPON to liczne sukcesy, wiarygodność i rozpoznawalność.

ZAPRASZAMY DO CZŁONKOSTWA W POPONSkip to content