Wodzisław.pl: Wodzisławska pralnia ze srebrnym medalem

Wodzisław.pl: Wodzisławska pralnia ze srebrnym medalem

Sukces Zakładu Aktywności Zawodowej Zakład Usług Pralniczych w Wodzisławiu Śląskim w konkursie Lodołamacze 2018. Ten zatrudniający osoby z niepełnosprawnościami zakład zajął II miejsce i otrzymał srebrny medal w kategorii Zatrudnienie Chronione Dolnośląskiej, Lubuskiej, Opolskiej i Śląskiej edycji Lodołamaczy 2018.

Dezyderiusz Szwagrzak, dyrektor ZAZ w Wodzisławiu ze swoją ekipą (Fot. Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl)

Od 13 już lat Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych nagradza pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne i podejmujących różne inicjatywy.

„Lodołamacze” są przyznawane osobom prywatnym, firmom i organizacjom, które angażują się w pomoc i wsparcie osób niepełnosprawnych. Tegoroczny sukces wodzisławskiej pralni w konkursie jest już jej piątym.

5 września we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala, podczas której zaprezentowano laureatów dolnośląskiej, lubuskiej, opolskiej i śląskiej edycji konkursu w kilku kategoriach: „Zatrudnienie Chronione”, „Otwarty Rynek Pracy”, „Instytucja”, „Przyjazna Przestrzeń”, „Zdrowa Firma” oraz „Dziennikarz bez Barier”.

W kategorii „Zakład Pracy Chronionej” drugie miejsce i srebrny medal zajął Zakład Aktywności Zawodowej Zakład Usług Pralniczych z Wodzisławia Śląskiego.

Autor: tora

Źródło: www.tuwodzislaw.pl/Facebook
LinkedIn
Skip to content