Zakończyliśmy właśnie 5 Giełd Pracy dla osób z niepełnosprawnościami, zorganizowanych przez nas

Zakończyliśmy właśnie 5 Giełd Pracy dla osób z niepełnosprawnościami, zorganizowanych przez nas

Ponad 1000 niezwykłych osób z niepełnosprawnościami odwiedziło nasze wydarzenia w Rzeszowie, Gdańsku, Poznaniu, Bydgoszczy i Warszawie, poszukując pracy i szansy na rozwój zawodowy.
Dziękujemy kilkudziesięciu firmom, które wzięły udział w Giełdzie i otworzyły swoje drzwi dla osób z niepełnosprawnościami. Wasza otwartość i zaangażowanie znacząco wpływają na tworzenie bardziej inkluzywnego rynku pracy.

Podczas Giełd nie brakowało wartościowych spotkań i inspirujących chwil! Uczestnicy mieli szansę skorzystać z doradztwa prawnego od Państwowa Inspekcja Pracy w Bydgoszczy, konsultacji Pfron Oddział Kujawsko-Pomorski porad prawnych od @Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Gdański, a także zrobić profesjonalne zdjęcie do CV w Poznaniu.

Nie zabrakło także okazji do rozmów z przedstawicielami Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku i Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie, uzyskania bezpłatnych porad od ekspertów z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej czy konsultacji z doradcami zawodowymi z Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie i Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu Pracownicy WUP w Warszawie i Poznaniu doradzali również w zakresie funduszy europejskich.

UNHCR Polska pomagające uchodźcom również z Ukrainy w Poznaniu
Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie i Warszawie udzielał porad w zakresie świadczeń, a w Rzeszowie dodatkowo pracownicy ZUS mówili o dostępności w urzędzie.
Ważnym elementem było także spotkanie z Artur Świercz, Pełnomocnikiem Zarządu Województwa Mazowieckiego ds. Osób Niepełnosprawnych, który przedstawił projekty Mazowieckie Centrum Polityki Społecznejj związane z osobami z niepełnosprawnościami i ich aktywizacją zawodową.

Warszawskie wydarzenie uświetniła prelekcja Spółdzielnia socjalna FADO na temat dostępności w biznesie. Giełda Pracy to nie tylko okazja do znalezienia pracy, ale również platforma, gdzie budujemy relacje i wspólnie tworzymy inkluzywny rynek pracy.

Dziękujemy naszym partnerom: Dom Otwarty w Warszawie za pokazanie nam prawdziwie dostępnego miejsca dla osób z niepełnosprawnościami, Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku za partnerstwo i doradctwo zawodowe, wspieranie w zakresie rozwoju zawodowego, zatrudnienia i możliwości zdobycia nowych kwalifikacji. podczas Giełdy w Gdańsku, patronom honorowym: i medialnym za wsparcie! Wasza pomoc sprawiła, że te wydarzenia były jeszcze bardziej udane!

Patroni medialni: Radio Gdańsk S.A., Trojmiasto.pl, Express Bydgoski Gazeta Pomorska Portal Kujawski Radio Poznań Radio Kolor 103 FM RDCRadio Via nowiny.pl SuperNowości24 Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi gospodarkaPodkarpacka.pl – dziękujemy za nagłośnienie.Facebook
LinkedIn
Skip to content