Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”: Gala Lodołamacze 2021

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”: Gala Lodołamacze 2021

7 października na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu Lodołamacze 2021, nad którą honorowy patronat objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” wzbogacił wydarzeniem koncertem okolicznościowym.

Konkurs Lodołamacze 2021 organizowany jest przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych. Laureaci „Lodołamaczy” to firmy, instytucje i organizacje przełamujące stereotypy i uprzedzenia, których przedsiębiorstwa dały szansę swoim pracownikom na pracę i rozwój. Są to pracodawcy wrażliwi społecznie i otwarci na potrzeby osób niepełnosprawnych. W ich firmach osoba z niepełnosprawnością jest pełnosprawnym pracownikiem zaangażowanym we wspólne budowanie sukcesu. Podczas wczorajszej gali tytuł Lodołamacza 2021 został przyznany w kategoriach: Zatrudnienie Chronione, Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa, Otwarty Rynek Pracy, Instytucja, Przyjazna Przestrzeń, Zdrowa Firma i Dziennikarz bez Barier.

Galę na Zamku Królewskim w Warszawie prowadziła Beata Chmielowska-Olech, a oprócz Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, dla laureatów i gości wystąpili także Urszula Dudziak i Stanisława Celińska.

To był prawdziwy zaszczyt móc wystąpić dla laureatów Konkursu, wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w działaniach! (AK)

źródło: http://lsa.zespolslask.pl/Facebook
LinkedIn
Skip to content