Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy: Srebrny medal dla KPSW

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy: Srebrny medal dla KPSW

Mamy przyjemność poinformować, że Kapituła Konkursu Regionu kujawsko-pomorskiego, podlaskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego przyznała Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy II miejsce w konkursie „Lodołamacze 2018” w kategorii Instytucja.

Nasza Uczelnia została nagrodzona za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób z niepełnosprawnością w różnych dziedzinach życia. Zdaniem Kapituły działalność KPSW na polu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnością stanowi wzór godny naśladowania. Konkurs Lodołamacze odbywa się pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP, Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

Od 13 lat nagradza pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością, ale nie tylko. KPSW jako pracodawca od dawna wychodzi naprzeciw potrzebom rynku pracy. Społeczna odpowiedzialność i przekraczanie barier są dla nas najwyższą wartością.

Lodołamacze 2018. Te kujawsko-pomorskie firmy mają serce dla niepełnosprawnych – artykuł i galeria zdjęć z wydarzenia w Gazecie pomorskiej

 

Źródło: kpsw.edu.pl/Facebook
LinkedIn
Skip to content